لئوناردو دی‌کاپریو به دنبال نقش اصلی فیلم کوچه کابوس

احتمال دارد که «لئوناردو دی‌کاپریو» به‌عنوان هنرپیشه نقش اصلی در فیلم جدید «گی‌یرمو دل تورو» بازی کند.

احتمال دارد که «لئوناردو دی‌کاپریو» به‌عنوان هنرپیشه نقش اصلی در فیلم جدید «گی‌یرمو دل تورو» بازی کند. دل تورو که جایزه بهترین کارگردانی را برای فیلم «شکل آب» دریافت کرده بود، در حال ساخت بازسازی فیلم «کوچه کابوس» است که قبلا در سال ۱۹۴۷ ساخته شده بود. این فیلم از روی کتابی به همین نام که در سال ۱۹۴۶ چاپ شده بود، ساخته شده است.

دل تورو بازسازی فیلم کوچه کابوس را با همکاری استودیوی Fox Seatchlight تولید می‌کند. این استودیوی در ساخت فیلم شکل آب نقش مهمی داشت. وب‌سایت Veriety گفته که دی‌کاپریو برای بازی در این فیلم به‌عنوان شخصیت اصلی در حال انجام مذاکره‌های نهایی است. دل تورو پس از ساخت فیلم شکل آب فیلم دیگری نساخته بود. فیلم شکل آب چهار جایزه اسکار از جمله اسکار بهترین فیلم را هم کسب کرده بود.


فیلم همسر یک جاسوس | اثر جدید جذاب و خوش‌ساخت کیوشی کوروساوا


فیلم کوچه کابوس جدیدترین حضور دی‌کاپریو در سینما خواهد بود. این هنرپیشه محبوب به‌تازگی در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» با کارگردانی «کوئنتین تارانتینو» بازی کرده است. فیلمی که قرار است ماه آینده اکران شود. دی‌کاپریو در پروژه جدید «مارتین اسکورسیزی» هم بازی می‌کند.


نقد فیلم ایوا | جسیکا چستین و بازی در فیلم‌نامه‌ا‌ی ناموفق


این که دل‌ تورو چقدر به فیلم اصلی کوچه کابوس وفادار باقی  می‌ماند هنوز مشخص نیست. انتظار می‌رود که مراحل فیلم‌برداری این فیلم در فصل پاییز شروع شود. هنوز مشخص نشده که چه هنرپیشه‌های دیگری در این فیلم حضور دارند.


منبع: Indie Wire

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم