آهنگساز بتمن مشخص شد؛ مایکل جاکینو

امروز آهنگساز بتمن جدید مشخص شد. بر اساس اطلاعات منتشرشده مایکل جاکینو که جایزه اسکار را هم برنده شده، آهنگساز این فیلم سینمایی خواهد بود.

امروز خبر جدیدی از فیلم بتمن مشخص شد. بر اساس اطلاعات منتشر شده آهنگساز بتمن مشخص شده است. بر اساس گزارشی که سایت The Hollywood Reporter منتشر کرده، آهنگساز بتمن «مایکل جاکینو» خواهد بود.  مایکل جاکینو در حالی آهنگساز بتمن می‌شود که مدتی پیش آهنگسازی فیلم «مرد عنکبوتی: دور از خانه» را هم انجام داده بود.

از دیگر فیلم‌هایی که مایکل جاکینو برای آن‌ها آهنگسازی کرده می‌توان به انیمیشن «بالا» اشاره کرد. او برای ساخت موسیقی‌های این انیمیشن جایزه اسکار هم برنده شد. او همچنین آهنگساز سریال «لاست» و فیلم‌هایی مانند «راتاتویی»، «کوکو»، «دنیای ژوراسیک»، «دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی» و «جنگ برای سیاره میمون‌ها» هم بوده است.

آهنگساز بتمن

مایکل جاکینو هم‌اکنون به عنوان آهنگساز بتمن شناخته می‌شود. کار آهنگسازی فیلم‌های قبلی بتمن را افرادی همچون «دنی الفمن»، «الیوت گلدنتال»، «شرلی واکر»، «هانس زیمر»، «جیمز نیوتن هاوارد» و «جانکی ایکس ال» انجام داده بودند.

فیلم جدید بتمن با کارگردانی «مت ریوز» ساخته خواهد شد. در این فیلم «رابرت پتینسون» به عنوان شخصیت بتمن به ایفای نقش می‌پردازد.  چند روز پیش هم مشخص شد که «زوئی کراویتز» در نقش «کت‌ومن» یا همان «سیلینا کایل» در این فیلم بازی می‌کند. فیلم جدید بتمن در سال ۲۰۲۱ راهی سینما خواهد شد.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم