حضور زوئی کراویتز در فیلم جدید بتمن؛ زن گربه‌ای وارد می‌شود!

خبرها حاکی از آن هستند که زوئی کراویتز، برای ایفای نقش کت وومن به گروه سازنده جدیدترین فیلم بتمن می‌پیوندد.

زوئی کراویتز را با هنرنمایی‌هایش در «مکس دیوانه: جاده خشم» و «جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد» می‌شناسیم؛ خبرها حاکی از آن هستند که این بازیگر آمریکایی، برای ایفای نقش کت وومن به گروه سازنده جدیدترین فیلم بتمن می‌پیوندد. پس از قطعی شدن حضور زویی کراویتز در فیلم جدید بتمن ، منابع خبری به احتمال حضور جفری رایت برای ایفای نقش کمیسر گوردون و جونا هیل در نقش یکی از کاراکترهای شرور اشاره کردند؛‌ مذاکرات کمپانی برادران وارنر با این بازیگران ادامه دارد.

زوئی کراویتز در فیلم جدید بتمن ، نقشی را بازی خواهد کرد که آخرین بار توسط آن هاتاوی در «شوالیه تاریکی» محصول سال ۲۰۱۲ ایفا شده است؛ از دیگر بازیگرانی که تا امروز به‌عنوان زن‌ گربه‌ای بر پرده سینما ظاهر شده‌اند، می‌توان به لی مری‌ودر، میشل فایفر و هالی بری اشاره کرد.

خبر ساخته شدن فیلم جدید «بتمن» توسط کمپانی برادران وارنر از سال ۲۰۱۵ بر سر زبان‌ها افتاده است؛‌ از زمانی که بن افلک به‌عنوان بازیگر و کارگردان به پروژه پیوست. پس از جدایی افلک، مت ریوز (کارگردان «جنگ برای سیاره میمون‌ها») با دانستن این موضوع که حتی ممکن است مجبور باشد سناریو را از اول بنویسد، مسئولیت کارگردانی را پذیرفت.

فیلم‌نامه ریوز، کاراکتر‌محور است و بیشتر به تجربیات شخصی بتمن می‌پردازد؛ همچنین او وعده داده است که تعداد قابل‌توجهی از انواع خلافکاران را در سناریو بگنجاند تا چالش‌های بسیاری پیش روی این ابرقهرمان محبوب قرار بگیرد. گریگ فریزر، فیلمبردار استرالیایی نامزد جایزه اسکار، به‌عنوان مدیر فیلمبرداری «بتمن» در کنار ریوز خواهد بود.

تاریخ انتشار این فیلم، ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ اعلام شده است.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم