فروش فیلم جوکر همچنان ادامه دارد؛ فیلم این هفته هم در جایگاه اول باکس آفیس قرار گرفته است

فروش فیلم جوکر همچنان ادامه دارد. این فیلم در دومین هفته اکران خود هم در جایگاه اول باکس آفیس قرار گرفت و به‌عنوان پرفروش‌ترین فیلم شناخته شد.

فروش فیلم جوکر ساخته «تاد فیلیپس» همچنان ادامه دارد. فروش این فیلم در دومین هفته‌ای که راهی سینما شده آن‌قدری خوب بوده که همچنان در جایگاه اول باکس آفیس قرار دارد. جوکر در دومین هفته اکرانش در داخل آمریکا، ۵۵ میلیون دلار فروش داشته است. مجموع فروش داخل آمریکای این فیلم هم‌اکنون به ۱۹۲٫۷ میلیون دلار رسیده است. همچنین فروش فیلم جوکر رکورد جالبی هم برای این فیلم ثبت کرد. این فیلم به پرفروش‌ترین فیلم در هفته دوم ماه اکتبر هم تبدیل شد. پس از فروش داخلی فیلم جوکر باید به فروش بین‌المللی آن هم اشاره کنیم. این فیلم با اکران در ۷۹ کشور مختلف به فروش ۱۲۳٫۷ میلیون دلار رسید. فروش این فیلم در مقایسه با هفته گذشته فقط ۲۹ درصد کاهش داشت که در مقایسه با دیگر فیلم‌های سینما بسیار خوب است. فروش فیلم جوکر در خارج از آمریکا در مدت‌زمان ۱۲ روز به ۳۵۱٫۲ میلیون دلار رسیده است. درواقع این فیلم در همین مدت‌زمان توانسته نیم میلیارد دلار بفروشد. فروش کل این فیلم هم‌اکنون به ۵۴۳٫۹ میلیون دلار رسیده است. فیلم جوکر به‌راحتی می‌تواند فروش فیلم‌های لیگ عدالت در سال ۲۰۱۷ و سوپرمن در سال ۲۰۱۳ را پشت سر بگذارد. موفقیت فیلم جوکر از این نظر جذاب است که این فیلم با بودجه ۵۵ میلیون دلاری ساخته شده است.

فروش فیلم جوکر

دومین فیلم باکس آفیس این هفته «خانواده آدامز» نام دارد. فیلمی که در هفته اول اکران با فروش ۳۰٫۳ میلیون دلاری در هفته مواجه شد. این فیلم که نزدیک هالووین هم اکران شده می‌تواند در طول سه هفته آینده رکورد خوبی از نظر فروش ثبت کند.

فیلم «مرد ماه جوزا» در جایگاه سوم باکس آفیس این هفته قرار گرفت. این فیلم فروش خوبی نداشت و تنها ۲۰٫۵ میلیون دلار فروش کرد. این فیلم در حالی که نقدهای بدی هم به دست آورده بود، تنها در ۱۴ سالن اکران شد که می‌توانستند این فیلم را با سرعت ۱۲۰ فریم بر ثانیه نشان دهند.

انیمیشن نفرت‌انگیز هم در جایگاه چهارم باکس آفیس این هفته قرار گرفت. این فیلم در هفته گذشته ۶٫۱۷ میلیون دلار فروش کرد و فروش داخل آمریکای آن به ۴۷٫۹ میلیون دلار رسید. فروش بین المللی این فیلم هم از مرز ۱۰۰ میلیون دلار عبور کرد. فروش انیمیشن نفرت‌انگیز تا این لحظه به ۱۰۸٫۱ میلیون دلار رسیده است.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم