جوکر رکورد فروش افتتاحیه در ماه اکتبر را شکست

جوکر رکورد فروش افتتاحیه در ماه اکتبر را به خود اختصاص داد. این فیلم با فروش ۲۳۴ میلیون دلاری در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت.

جوکر رکورد فروش افتتاحیه جدیدی از خود ثبت کرد. جدیدترین فیلم شرکت برادران وارنر توانست در اولین هفته اکران خود به رکورد جدیدی دست پیدا کند. جوکر رکورد افتتاحیه را در حالی ثبت کرد که در سرتاسر دنیا در جایگاه اول باکس آفیس قرار گرفت. این فیلم تنها در کشور آمریکا با فروش ۹۳٫۵ میلیون دلاری مواجه شد. همین فروش باعث شد جوکر رکورد فروش افتتاحیه در ماه اکتبر را جابه‌جا کند. این فیلم توانست بالای فیلم «ونوم» قرار بگیرد که فروش افتتاحیه آن در ماه اکتبر ۸۰٫۲ میلیون دلار بود. با این حال Joker رکورد خوبی هم در فروش بین المللی داشت. فروش بین المللی این فیلم در زمان افتتاحیه به ۱۴۰٫۵ میلیون دلار رسید. این رکوردها باعث شدند که فروش کل جوکر در زمان افتتاحیه به ۲۳۴ میلیون دلار برسد.

جوکر رکورد

فیلم جوکر توسط «تاد فیلیپس» ساخته شده و در آن «واکین فینیکس» در نقش جوکر بازی کرده است. این فیلم به ریشه‌های شکل‌گیری شخصیت جوکر می‌پردازد و نشان می‌دهد که چگونه خلافکاری در شهر «گاتهام» به وجود می‌آید. البته جوکر خلاف‌کار ساده‌ای نیست، او به یکی از سرشناس‌ترین دشمنان «بتمن» تبدیل شد. فیلم جوکر به شکلی شگفت‌انگیز توانست داستان جوکر را روایت کند و استقبال مردم هم نشان می‌دهد که با فیلم خوش ساختی مواجه هستیم.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم