تهیه کننده مردان ایکس به ونوم ۲ پیوست

فیلم ونوم ۲ به کارگردانی اندی سرکیس در پاییز سال ۲۰۲۰ اکران می‌شود.

بر اساس گزارشی که وب‌سایت The Hollywood Reporter منتشر کرده، تهیه کننده مردان ایکس به ونوم ۲ پیوسته است. در این گزارش گفته شده «هاچ پارکر» تهیه کننده مردان ایکس به تیم سازنده ونوم ۲ اضافه شده است. فیلم ونوم ۲ هم‌اکنون تهیه‌کننده‌های بیشتری پیدا کرده است. «ایمی پاسکال»، «آوی آراد» و «مت توماچ» هم از دیگر تهیه‌کننده‌های این فیلم به‌حساب می‌آیند.

تهیه کننده مردان ایکس

پارکر از سال ۲۰۱۳ به عنوان تهیه کننده مردان ایکس شناخته می‌شد و در کارنامه او فیلم‌هایی مانند «ولورین»، «مردان ایکس: روزهای گذشته آینده»، «مردان ایکس: آپوکالیپس»، «لوگان» و «دارک فینکس» دیده می‌شود.


تام هاردی در ونوم ۲ حضور دارد


چند وقت پیش مشخص شد که «اندی سرکیس» به عنوان کارکردان ونوم ۲ انتخاب شده است. این اولین تجربه سرکیس در زمینه ساخت فیلم از روی کتاب کمیک به حساب میاید. همچنین ونوم ۲ به عنون سومین فیلم سرکیس در زمینه کارگردانی هم شناخته می‌شود.

«تام هاردی» همچنان نقش «ادی بروک» و «ونوم» را در این فیلم بازی می‌کند. فیلم اول ونوم به فروش ۸۵۵ میلیون دلار در باکس آفیس رسید. با این حال، این فیلم نتوانسته بود نقدهای خوبی کسب کند؛ اما فروش آن باعث شد که ساخت دنباله آن توسط سونی تایید شود. فیلم جدید در پاییز سال ۲۰۲۰ راهی سینما خواهد شد.


منبع: Coming Soon

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم