بازیگران بتمن بیشتر شدند؛ جفری رایت در نقش کمیسر گوردون

امروز بازیگران بتمن بیشتر شدند و مشخص شد که «جفری رایت» در نقش «کمیسر گوردون» بازی می‌کند و «جونا هیل» هم به عنوان نقش منفی انتخاب شده است.

امروز مشخص شد که افراد بیشتری به عنوان بازیگران بتمن انتخاب شده‌اند و قرار است در این فیلم بازی کنند. فیلمی که توسط «مت ریوز» ساخته می‌شود و «رابرت پتینسون» هم در آن نقش بتمن را بازی می‌کند. با توجه به گزارشی که وب‌سایت Veriety منتشر کرده، «جفری رایت» یکی از بازیگران بتمن خواهد بود که به عنوان هنرپیشه شخصیت «کمیسر گوردون» انتخاب شده و «جونا هیل» هم نقش شخصیت منفی این فیلم را بازی خواهد کرد که البته هنوز نام آن مشخص نیست.

رایت در نقشی قرار گرفته که در فیلم‌های قبلی بتمن آن را «گری اولدمن» و «جی.کی. سیمونز» بازی کرده‌ بودند. در حالی که مشخص نشده هیل چه نقشی را بازی وب‌سایت Collider به این موضوع اشاره کرده که این هنرپیشه احتمالا نقش «ادوارد نیگما» یا همان «ریدلر» را بازی خواهد شد. البته این شایعه هم شده که شاید هیل نقش «اسوالد کابلپات» یا «پنگوئن» را بازی خواهد کرد.

بازیگران بتمن

پس از اینکه بن افلک از روند بازی و ساخت فیلم‌های بتمن کنار رفت، مت ریوز به عنوان کارگردان فیلم جدید انتخاب شد. او فیلم جدید بتمن را با ایده جدیدی خواهد ساخت و سناریوی تازه‌ای برای آن در نظر گرفته است. ریوز به این موضوع اشاره کرده که فیلم جدید کاملا شخصیت محور خواهد بود و بیشتر از همه روی شخصیت بتمن و تجربه‌های که کسب می‌کند تا به بزرگ‌ترین کاراگاه دنیا تبدیل شود، اشاره می‌کند. فیلم بتمن قرار است در تاریخ ۴ تیرماه سال ۱۴۰۰ اکران خواهد شد.


منبع: Coming Soon

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم