فروش افتتاحیه جوکر فوق‌العاده خواهد بود

پیش بینی شده که فروش افتتاحیه جوکر فوق‌العاده باشد. در حال حاضر پیش بینی شده که این فیلم بتواند فروش ۹۰ میلیون دلاری داشته باشد.

فیلم جدید جوکر ساخته «تاد فیلیپس» با بازی «واکین فینیکس» که مدتی پیش جایزه شیر طلایی جشنواره فیلم ونیز را برنده شد، به نظر با فروش خوبی در هفته اول اکران مواجه می‌شود. جدیدترین فیلم شرکت برادران وارنر که به داستان شکل گیری یکی از اصلی‌ترین دشمنان «بتمن» می‌پردازد از هم اکنون افراد زیادی را جذب خود کرده است. پیش بینی می‌شود فروش افتتاحیه فیلم جوکر به ۹۰ میلیون دلار برسد. لازم به ذکر است این فیلم با درجه سنی بالای ۱۷ سال اکران می‌شود و به همین دلیل مخاطبان محدودتری نسبت به سایر فیلم‌ها خواهد داشت. پیش بینی شده فروش افتتاجیه جوکر از فیلو «ونوم» بیشتر شود. فیلم جوکر در حال حاضر نقدهای مثبت زیادی را به خود اختصاص داده و امتیاز ۷۶ درصد را از راتن تومیتوز دریافت کرده است.

فروش افتتاحیه جوکر

داستان فیلم درباره فردی به نام «آرتور فلک» است. کمدین و دلقکی که مورد توجه جامعه قرار نمی‌گیرد. او حتی از مادر بیمار خود هم مراقبت می‌کند و همیشه به دنبال فردی بوده که بتواند جای پدر را برای او پر کند. به همین دلیل به دنبال افراد مختلفی می‌رود. افرادی از جمله «توماس وین» پدر «بروس وین» یا «بتمن». اتفاقات زیادی برای او رخ می‌دهد و به همین دلیل رفتارهای او به خشونت کشیده می‌شود و اینجاست که شخصیتی به نام جوکر شکل می‌گیرد.

از دیگر بازیگران این فیلم می‌توانیم به «زازی بیتز» از فیلم «دد پول ۲»، «بیل کمپ» از فیلم «گنجشک سرخ»، «فرانسیس کانروی» از سریال «داستان ترسناک آمریکایی»، «برت کالن» از سریال «نارکس» و «شیا ویگهام» از فیلم «نخستین انسان» اشاره کنیم.

این فیلم در تاریخ ۱۲ مهر ماه اکران می‌شود و همان طور که پیش بینی شده به نظر می‌رسد که فروش افتتاحیه فیلم جوکر رکورد خوبی داشته باشد.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم