هایلی اتول در ماموریت: غیرممکن ۷ و ۸ حضور دارد

هایلی اتول در ماموریت: غیرممکن ۷ و ۸ بازی می‌کند. او قرار است نقش اصلی زن را در این فیلم‌ها بازی کند و روبه‌روی تام کروز قرار می‌گیرد.

هایلی اتول اوایل هفته گذشته در اینستاگرام خود اعلام کرد که قرار است در قسمت جدید مجموعه فیلم‌های «ماموریت: غیرممکن» بازی کند. حالا مشخص شده هایلی اتول در ماموریت غیر ممکن نقش مهمی را خواهد داشت. براساس اطلاعات منتشر شده هایلی اتول در ماموریت غیرممکن ۷ و ۸ نقش اصلی زن را خواهد داشت و روبه‌روی تام کروز بازی خواهد کرد. دو فیلم جدید ماموریت غیرممکن قرار است در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ راهی سینما شوند. این اتفاق دومین حضور هایلی اتول در یک فیلم بلاک‌باستر هالیوودی خواهد بود. او قبلا نقش «پگی کارتر» را در فیلم‌های دنیای مارول بازی کرده بود.

در حالی هایلی اتول در ماموریت غیرممکن بازی می‌کند که به زودی در یک سریال درام که روی نتفلیکس پخش می‌شود دیده خواهد شد. سریالی به نام Criminal که در آن «دیوید تننت» هم بازی می‌کند. هایلی اتول در آینده هم در سریال What if…? دیزنی بازی می‌کند و صدا پیشه شخصیت پگی کارتر خواهد بود.

از دیگر بازیگرانی که قرار است در فیلم‌های آینده ماموریت غیرممکن بازی کنند می‌توان به «ربکا فرگوسن»، «سایمون پگ» و «وینگ ریمز» اشاره کرد.

دو فیلم قبلی مجموعه ماموریت: غیرممکن توسط «کریستوفر مک‌کوری» ساخته شدند. فیلم‌هایی که هم نظر منتقدان را جلب کردند و هم در گیشه به فروش خوبی دست پیدا کردند. این اتفاق باعث شد که کریستوفر مک‌کوری قراردادی جدید با شرکت «پارامونت پیکچرز» امضا کند و دو فیلم بعدی این مجموعه را هم بسازد.

نزدیک به ۲۵ سال می‌شود که مجموعه فیلم‌های ماموریت: غیرممکن راهی سینما شده‌اند. تا این لخظه ۶ فیلم ساخته شده که هر کدام آن‌ها فروش خوبی را در باکس آفیس تجربه کرده‌اند. این مجموعه فیلم‌‌ها در هر قسمت توانستند بهتر از قسمت قبلی عمل کنند و بیش از پیش نظر مخاطب را به خود جلب کردند. آخرین فیلم این مجموعه ماموریت: غیرممکن – فال‌اوت  نام داشت. فیلمی که با بدوجه ۱۷۸ میلیون دلاری ساخته شد و به فروش ۷۹۱٫۱ میلیون دلاری در باکس آفیس رسید. این فیلم توانست امتیاز ۹۷ درصد را از سایت راتن تومیتوز کسب کند.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم