فیلم مرد عنکبوتی فعلا به دنیای مارول بر نمی‌گردد

مدیرعامل سونی پیکچرز اعلام کرد که فیلم مرد عنکبوتی فعلا به دنیای فیلم‌های مارول بازنمی‌گردد و این ابرقهرمان مسیر خود را دنبال خواهد کرد.

در حالی که همه امیدوارند که اوضاع بین سونی و مارول پیرامون آینده فیلم‌ مرد عنکبوتی بهبود پیدا کند، به نظر می‌رسد که این اتفاق رخ نخواهد. حداقل فعلا که نباید منتظر خبر جدیدی درباره همکاری این دو شرکت با هم باشیم. بر اساس گزارشی که سایت Variety منتشر کرده، «تونی وینسیکورا» مدیرعامل «سونی پیکچرز» اعلام کرده که فیلم مرد عنکبوتی فعلا به دنیای فیلم های مارول باز نمی‌گردد.

مدیرعامل سونی پیکچرز گفت:

در حال حاضر همه درها بسته است و چند هفته گذشته برای سونی بسیار جذاب بوده است. ما همکاری خوبی با «کوین فایگی» مدیر استودیوهای مارول برای ساخت فیلم‌ مرد عنکبوتی داشتیم. سعی کردیم راهی پیدا کنیم که این همکاری را ادامه دهیم. افرادی که در مارول حضور دارند بسیار فوق‌العاده‌اند و من برای آن‌ها احترام زیادی قائل هستم. از طرف دیگر ما هم افراد بسیار فوق‌العاده‌ای داریم. کوین همه کاره فیلم‌ مرد عنکبوتی نبود. فیلم مرد عنکبوتی قبل از همکاری با مارول هم موفق بود و با فیلم‌های مارول بهتر شد. از حالا به بعد مرد عنکبوتی مستقل خواهد بود و ما دنیای خودمان را خواهیم داشت. به نظرم ما می‌توانیم فیلم‌های خوبی راهی بازار کنیم.

 فیلم مرد عنکبوتی

از طرف دیگر کوین فایگی مدیر استودیوهای مارول در گفت‌وگو با سایت Entertainment Weekly به این موضوع اشاره کرده که:

من احساس قدرشناسی و لذت خاصی نسبت به مرد عنکبوتی دارم. ما پنج فیلم مختلف از جمله دو فیلم مستقل و سه فیلم با انتقام جویان با حضور مرد عنکبوتی در دنیای مارول ساختیم. این اتفاق رویایی بود که فکر نمی‌کردم به حقیقت تبدیل شود. ما داستانی را روایت کردیم که دوست داشتیم آن را خلق کنیم و همیشه برای این اتفاق متشکریم.

تام هالند هنرپیشه مرد عنکبوتی هم درباره جدایی سونی از مارول گفت:

آینده فیلم مرد عنکبوتی بسیار متفاوت خواهد بود؛ اما همچنان هیجان انگیز و عالی خواهد بود. ما یک راه جدید و حتی بهتر برای ساخت این فیلم‌ها پیدا می‌کنیم.

شرکت سونی رو دو فیلم Spider-Man جدید کار می‌کند. فیلم‌هایی که به نظر می‌رسد توسط «جان واتس» کارگردان دو فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» و «مردعنکبوتی: دور از خانه» ساخته نمی‌شوند. شایعات می‌گویند که واتس روی پروژه‌ای جدید برای شرکت مارول کار می‌کند و به همین دلیل مشخص نیست که آیا او قسمت سوم را هم می سازد یا خیر.

سونی در آینده قصد دارد فیلم ونوم ۲ با بازی «تام هاردی» را هم بسازد. فیلمی که کارگردان آن اندی سرکیس خواهد بود. حتی مشخص شد که فیلم «موربیوس» با بازی «جرد لتو» هم ساخته می‌شود.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم