فیلم برداری اره ۹ به پایان رسید

چند ماه پیش بود که «دارن لین بوسمن» در پستی اینستاگرامی اعلام کرد که مراحل فیلم برداری اره ۹ شروع شده است. حالا چند روز پیش، بوسمن دوباره به شبکه‌های اجتماعی برگشت و این‌بار در توییتر اعلام کرد که فیلم برداری اره ۹ به پایان رسیده است. او در توییتر تصویری از خود منتشر کرد و زیر آن نوشت که روند فیلم برداری به پایان رسیده است.

فیلم برداری اره 9

داستان جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم‌های «اره» توسط «کریس راک» نوشته شده است. از جمله بازیگران این فیلم می‌توان به کریس راک و «ساموئل ال. جکسون» اشاره کرد. راک در این فیلم نقش یک کاراگاه پلیس را ایفا می‌کند که روی یکسری جرم تحقیق می‌کند. جسکون نقش پدر راک را در این فیلم بازی می‌کند. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توانیم به «مکس مینگلا» در نقش «ویلیامز شنک» اشاره کنیم که نقش همکار کریس راک را بازی می‌کند. «ماریسول نیکولز» هم نقش رییس این پلیس را بازی خواهد کرد.

فیلم قرار است گونه‌ای جدید معماها، تله‌ها و صحنه‌های دلخراش و ترسناک را به نمایش در بیاورد. تهیه کننده این فیلم «مارک بورگ» و «اورن کولس» خواهند بود که قبلا هم تهیه کننده قسمت‌های قبلی مجموعه اره بوده‌اند. دارن لین بوسمن هم کارگردان فیلم جدید و همان‌طور که گفتیم فیلم‌نامه هم توسط کریس راک نوشته شده است. البته «پیت گلدفینگر» و «جاش استالبرگ» که فیلم‌نامه «جیگ‌ساو» را نوشته بودند هم به راک کمک کرده‌اند.

فیلم برداری اره ۹ در حالی به‌پایان رسید که این فیلم قرار است در تاریخ ۲۶ اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۹ راهی سینما شود.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

2 نظر
  1. mani می‌نویسد

    چرا پس نمیاد کی میاد توروخدا بگید کی میاد ؟

  2. احسان می‌نویسد

    سلام من از چه سایتی تیزرش و پیدا کنم