هابز و شاو پیشتاز فروش جهانی در باکس آفیس

هابز و شاو همچنان به فروش خود ادامه می‌دهد و این فیلم توانسته به پرفروش‌ترین فیلم این هفته در باکس آفیس جهانی تبدیل شوده است.

هابز و شاو فیلم جدید شرکت «یونیورسال استودیوز» با فروش خوبی که دارد پیشتاز باکس آفیس جهانی است. این فیلم در هفته گذشته توانست ۳۹ میلیون دلار در باکس آفیس بین‌المللی فروش داشته باشد. این دنباله از مجموعه فیلم‌های سریع و خشن به اولین فیلم سال ۲۰۱۹ تبدیل شد که توانست برای چهار آخر هفته در صدر جدول باکس آفیس بین‌المللی قرار بگیرد. فیلم‌های بلاک‌باستر دیگری از جمله «کاپیتان مارول»، «انتقام جویان: پایان بازی» و «مرد عنکبوتی: دور از خانه» تنها سه هفته در صدر جدول باکس آفیس بین‌المللی قرار گرفته بودند.

فروش هابز و شاو در هفته‌ای که گذشت به نزدیک ۷۰۰ میلیون دلار رسید. این فیلم هم اکنون ۶۸۴ میلیون دلار فروش داشته است. انتظار می‌رود که در هفته آینده فروش بین‌المللی این فیلم به ۵۲۵ میلیون دلار برسد. فیلم هابز و شاو در چین هم با فروش بسیار خوبی مواجه شده است.  این فیلم در کشور چین توانسته به فروش ۲۷٫۹ میلیون دلاری دست پیدا کرد. فروش این فیلم در کشور چین تا همین لحظه به ۱۶۶ میلیون دلار رسیده است. فیلم هابز و شاو این هفته در یونان هم اکران شد و اولین هفته اکران خود در این کشور به فروش ۳۰۰ هزار دلاری دست پیدا کرد.

فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» جدید ساخته شرکت سونی هم آخر هفته خوبی را پشت‌ سر گذاشت. این فیلم ۲۱٫۶ میلیون دلار دیگر در ۶۰ کشور مختلف فروش کرد. فیلم جدید «کوئنتین تارانتینو» که با درجه سنی بالای ۱۷ سال اکران شده است بیش از ۱۵۲٫۷ میلیون دلار در داخل آمریکا فروش داشته است. فروش جهانی این فیلم هم به ۲۸۴ میلیون دلار بوده است. روزی روزگاری در هالیوود این هفته در کشور ژاپن هم اکران شد و توانست ۲٫۷ میلیون دلار فروش داشته باشد. فروش این فیلم در ژاپن سه برابر بیشتر از «جنگوی زنجیرگسسته» بوده است.

فروش روزی روزگاری در هالیوود

فیلم «شیر شاه» شرکت دیزنی هم به فروش فوق‌العاده خود در باکس آفیس ادامه می‌دهد. این فیلم در آخر هفته گذشته در ۵۳ کشور مختلف توانست به فروش ۲۰٫۶ میلیون دلار برسد. این فیلم هم اکنون به هفتمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۹ تبدیل شده است. فروش کل این فیلم به ۱٫۵۶۲ میلیارد دلار رسیده است. شیر شاه با فروش ۱٫۰۴۱ میلیارد دلاری در خارج از آمریکا باز هم به هفتمین فیلم پرفروش در بازار بین‌المللی دست یافته است.

فیلم «کیچن» از برادران وارنر هم توانست به ۵۱۱ هزار دلاری در ۲۱ کشور مختلف دست پیدا کند. این فیلم درام جنایی در آمریکای شمالی هم با فروش شگفت‌انگیزی مواجه نشده است. فروش این فیلم در آمریکا ۱۱ میلیون دلار بوده است. فیلم کیچن با بودجه ۳۸ میلیون دلار ساخته شده و تا کنون ۱۴ میلیون دلار فروش داشته است.

سونی در باکس آفیس این هفته یک فیلم دیگر هم داشت. انیمیشن «پرندگان خشمگین ۲» به فروش ۵٫۵ میلیون دلار در ۴۸ کشور دست پیدا کرده است. در حال حاضر فروش بین‌المللی این فیلم به ۵۸ میلیون دلار رسیده است.

فیلم «انجل سقوط کرده است» از شرکت «لاینزگیت» همچنان به فروش خود در باکس آفیس ادامه می‌دهد. این فیلم که سومین قسمت از این سری به حساب می‌آید در آخر هفته گذشته توانست ۱۱٫۵ میلیون دلار دیگر هم فروش داشته است. این هفته در حالی که فیلم جدیدی در باکس آفیس اکران نشد، انجل سقوط کرده است توانست باز هم در جایگاه اول قرار بگیرد. فروش این فیلم هم اکنون به ۴۳٫۶ میلیون دلار رسیده است.

انجل سقوط کرده است

در بین ماه‌های می تا آگوست سال ۲۰۱۹ فیلم‌های «شیر شاه»، «مرد عنکبوتی: دور از خانه»، «داستان اسباب بازی ۴» و «روزی روزگاری در هالیوود» اکران شدند که روی هم به فروش ۴٫۳ میلیارد دلاری دست پیدا کردند. با این حال فروش این فیلم‌ها در مقایسه با فروش فیلم‌ها در سال گذشته ۲ درصد کاهش پیدا کرده است و درآمد سینما هم ۶٫۳ درصد کاهش پیدا کرده است.

فیلم «پسران خوب» این هفته در جایگاه دوم باکس آفیس قرار گرفت. این فیلم فروش ۹٫۱ میلیون دلاری داشت. این فیلم کمدی که با درجه سنی بالای ۱۷ سال اکران شده تا این لحظه به فروش ۵۸ میلیون دلار دست پیدا کرده است.

در ادامه به معرفی ۱۰ فیلم پرفروش باکس آفیس داخل آمریکا در هفته گذشته می‌پردازیم.

فیلم اول این هفته در آمریکا «انجل سقوط کرده است» نام دارد. فیلمی که در آخر هفته گذشته ۱۱٫۵۷ میلیون دلار فروش داشت. فیلم دون باکس آفیس این هفته در آمریکا هم «پسران خوب» نام داشت. فیلمی که توانست ۹٫۱ میلیون دلار دیگر هم فروش داشته باشد. فیلم سوم این هفته در آمریکا «شیر شاه» بود. این فیلم هفته گذشته در جایگاه پنجم باکس آفیس قرار داشت که این هفته به رتبه بهتری دست پیدا کرده است. شیر شاه هم هفته گذشته ۶٫۷ میلیون دلار فروش داست. فیلم «هابز و شاو» که فروش جهانی خوبی را تجربه می‌کند، در هفته گذشته به مکان چهارم باکس آفیس داخل آمریکا رسید. این فیلم هفته گذشته هم در همین جایگاه قرار داشت. فیلم هابز و شاو در هفته گذشته ۶٫۲ میلیون فروش داشت.  جایگاه پنجم باکس آفیس این هفته در کشور آمریکا در اختیار فیلم «Overcomer» است. این فیلم توانست ۵٫۷ میلیون دلار فروش داشته باشد. فیلم «Ready or Not» هم ششم فیلم پرفروش این هفته در باکس آمریکا بود. فیلمی که توانست در آخر هفته گذشته فروش ۵٫۶ میلیون دلار فروش داشته است. « داستان‌های ترسناک برای گفتن در تاریکی» هم در باکس آفیس آمریکا همچنان فروش خوبی دارد. این فیلم که در مکان هفتم قرار گرفت در آخر هفته گذشته فروش ۵ میلیون دلاری داشت.‌ «مرد عنکبوتی: دور از خانه» هم همچنان فروش خوب خود را ادامه می‌دهد. این فیلم بار دیگر در بین ۱۰ فیلم پرفروش باکس آفیس آمریکا قرار گرفت. فروش ۴٫۲ میلیون دلاری این فیلم در هفته گذشته باعث شد که در مکان هشتم جدول باکس آفیس قرار بگیرد. فیلم نهم این هفته هم «دورا و شهر گمشده طلایی» بود. فیلمی که هفته گذشته هم در همین جایگاه قرار داشت. این فیلم ۴٫۱۴ میلیون دلار دیگر هم فروش داشت. دهمین فیلم باکس آفیس این هم انیمیشن «پرندگان خشمگین ۲» بود. انیمیشنی که ۴٫۱۱ میلیون دلار فروش داشت. در این هفته فیلم‌های جدیدی مانند Don’t Let Go،Tod@s Caen ،Bennett’s War ،Killerman ،Raise Hell: The Life & Times of Molly Ivins ،Official Secrets و Before You Know It هم اکران شدند که هیچ کدام آن‌ها جزو ۱۰ فیلم پرفروش باکس آفیس قرار نگرفتند.

تماشای آنلاین هابز و شاو


منبع: Box OfficeVarietyVariety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم