مدت زمان مرد ایرلندی مشخص شد

به تازگی مشخص شد که مدت زمان مرد ایرلندی به سه ساعت ۳۰ دقیقه می‌رسد. این فیلم طولانی‌ترین ساخته مارتین اسکورسیزی تا به امروز خواهد بود.

به تازگی مدت زمان مرد ایرلندی جدیدترین ساخته «مارتین اسکورسیزی» مشخص شد. مدت زمان مرد ایرلندی سه ساعت و ۳۰ دقیقه اعلام شده است. به نظر می‌رسد که این فیلم می‌تواند یکی از بهترین ساخته‌های سبک مافیایی باشد و قصد دارد یک داستان حماسی جذاب را روایت کند.

بر اساس اطلاعاتی که در سایت «جشنواره فیلم نیویورک» منتشر شده، مدت زمان مرد ایرلندی به سه ساعت ۳۰ دقیقه می‌رسد. این فیلم قرار است برای اولین‌بار در این جشنواره به نمایش در بیاید. مارتین اسکورسیزی قبلا هم فیلم‌هایی مافیایی ساخته بود. فیلم‌هایی مانند «رفقای خوب» و «رفتگان» که مدت زمان آن‌ها نزدیک به دو ساعت و ۳۰ دقیقه بود.  فیلم «کازینو» این کارگردان هم سه ساعت طول کشید. مدت زمان مرد ایرلندی باعث شده که این فیلم به طولانی‌ترین ساخته اسکورسیزی تبدیل شود.

مدت زمان مرد ایرلندی

در این فیلم بازیگرانی مانند «رابرت دنیرو» بازی می‌کنند. دنیرو در این فیلم نقش قاتلی به نام «فرانک  شیران» را دارد که به نام «مرد ایرلندی» هم شناخته می‌شود. او ۲۵ سال است که به عنوان یک قاتل فعالیت می‌کند. «آل پاچینو» هم یکی دیگر از بازیگران این فیلم خواهد بود. پاچینو نقش «جیمی هوفا» رهبر اتحادیه کارگران آمریکا را بازی می‌کند.

این فیلم مافیایی به شرایط آمریکا پس از جنگ جهانی دوم می‌پردازد و قصد دارد داستان فرانک شیران را در کنار برخی از چهره‌های سرشناس قرن بیستم نشان دهد. این فیلم قصد دارد پس از ده‌ها سال به یکی از پرونده‌های جنایی حل نشده در تاریخ آمریکا بپردازد. فیلم به ناپدید شدن جیمی هوفا می‌پردازد. فیلم مرد ایرلندی قرار است در تاریخ ۱۰ آبان ماه راهی سینما شود و در تاریخ ۶ آذرماه هم روی سرویس نتفلیکس قرار می‌گیرد. حالا باید ببینیم که مدت زمان مرد ایرلندی می‌تواند کاری کند که مردم تا انتها فیلم را دنبال کنند یا خیر.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم