آخرین تریلر جوکر را ببینید

در آخرین تریلر جوکر با صحنه‌های جدیدی مواجه خواهید شد. فیلمی که به ریشه‌های شکل‌گیری جوکر و بزرگ‌ترین خلاف‌کار گاتهام اشاره می‌کند.

شرکت «برادران وارنر» آخرین تریلر جوکر را منتشر کرد. فیلم جوکر خارج از دنیای فیلم‌های «دی‌سی» ساخته می‌شود و قصد دارد داستان به وجود آمدن این شخصیت منفی را نشان دهد.  فیلم جوکر قرار است در «جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو» و «جشنواره فیلم ونیز» به نمایش در بیاید. بسیاری از منتقدان به این موضوع اشاره کرده‌اند که فیلم جوکر از کتاب‌های کامیک فاصله گرفته و می‌توان آن را با فیلم‌های «مارتین اسکورسیزی» مقایسه کرد.

فیلم جوکر توسط «تاد فلیپس» ساخته می‌شود و یک فیلم کاملا مستقل از این شخصیت خواهد بود. داستان فیلم در سال ۱۹۸۱ پیرامون فردی به نام «آرتور فلک» روایت می‌شود که نمی‌تواند به یک استندآپ کمدین تبدیل شود و به یک‌باره به فردی دیوانه و بزرگ‌ترین خلاف‌کار شهر گاتهام تبدیل می‌شود. در تریلر جوکر بازیگرانی همچون «واکین فینیکس»، «رابرت دنیرو»، «زازی بیتز»، «فرانسیس کانروی»، «برت کالن» و «مارک مارون» بازی می‌کنند.

آخرین تریلر جوکر

آرتور دلقکی است که برای اجراهای روزانه استخدام می‌شود که هیچ‌وقت موردتوجه قرار نمی‌گیرد. او از افرادی که در کنارش حضور دارند خوشش نمی‌آید و به همین دلیل با خنده‌های عصبی مواجه شده است. این شرایط آرتور را ‌کم‌کم تغییر می‌دهند و کاری می‌کنند که او از خشونت هم در رفتارش استفاده کند. آرتور یک مادر پیر و بسیار ضعیف هم دارد که از او مراقبت می‌کند.

تاد فلیپس که قبلا فیلم «دد پول ۲» را ساخته بود، فیلم جوکر را ساخته است. فیلم‌نامه هم توسط «اسکات سیلور» نوشته شده است. تهیه‌کننده‌های این فیلم هم فلیپس و بردلی کوپر خواهند بود. فیلم جوکر در تاریخ ۱۲ مهرماه راهی سینما شود.


منبع: Coming Soon

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم