کارگردان آکوامن فیلم ترسناک می‌سازد

جیمز وان کارگردان فیلم آکوامن در حال ساخت فیلم جدیدی در سبک ترسناک است. هنوز اطلاعات بیشتری از این فیلم و تاریخ اکران آن مشخص نشده است.

«جیمز وان» کارگردان آکوامن در حال ساخت یک فیلم ترسناک است. بر اساس گزارشی که سایت Deadline منتشر کرده، پروژه جدید جیمز کان کارگردان آکوامن یک فیلم ترسناک خواهد بود. فیلم جدید وان در حال حاضر با نام Silvercup شناخته می‌شود و هنوز نام نهایی آن مشخص نشده است. در این گزارش مشخص شده که در فیلم جدید کارگردان آکوامن «جیک ایبل» که قبلا در فیلم‌هایی مانند «پرسی جکسون و المپ‌نشینان: دزد صاعقه»، «میزبان» و «استخوان‌های دوست‌داشتنی» بازی کرده بود هم حضور دارد و به ایفای نقش می‌پردازد.

کارگردان آکوامن

از چند وقت پیش مشخص شده بود که بازیگرانی مانند «جورج یانگ» و «آنابل والیس» هم در فیلم ترسنام جیمز وان بازی می‌کنند. این دو نفر قبلا در فیلم «آنابل» محصول سال ۲۰۱۴ با وان همکاری داشتند.

هنوز اطلاعات زیادی از فیلم جدید کارگردان آکوامن منتشر نشده است. تنها می‌دانیم که وان به همراه «اینگیرید بیسو» در حال به پایان رساندن فیلم‌نامه هستند.

جیمز وان روزهای بسیار شلوغی را پشت‌ سر می‌گذارد و چند پروژه مختلف در دست دارد. او تهیه کننده فیلم «مورتال کمبت» است و حتی در حال انجام دادن کارهای پیش تولید دنبال فیلم آکوامن است. فیلم آکوامن  یکی از موفق‌ترین فیلم‌های دی‌سی در طول چند سال گذشته بود.

وان قبل از اینکه به واسطه فیلم‌های «خشمگین ۷» و «آکوامن» شناخته شود، در ساخت فیلم‌های ترسناک نقش داشته است. او از جمله افرادی است که فیلم‌های ترسناک مدرن مانند «اره» و «توطئه‌آمیز» را ساخته بود. او به واسطه ساخت دنیای فیلم‌های «کانجورینگ» هم شناخته شده است. فیلم‌هایی که تا این لحظه ۱٫۸ میلیارد دلار فروش داشته‌اند و بودجه ساخت آن‌ها هم ۱۳۹٫۵ میلیون دلار بوده است.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم