دیزنی اعلام کرد

لایو اکشن موانا تولید می‌شود

انیمیشن موانا که سال ۲۰۱۶ به کارگردانی ران کلمنتس و جان ماسکر تولید شد و همه‌مان با آن خاطره داریم، حالا دیزنی تصمیم دارد تا لایو اکشن این انیمیشن را نیز تهیه کند.

دیزنی اعلام کرد نسخه لایو اکشن موانا Moana در راه است! دواین جانسون، بازیگر نقش ماوی در فیلم اصلی، اولین کسی بود که این خبر را اعلام کرد.

دواین جانسون که با نام دیگر The Rock شناخته می‌شود، در ویدیویی که در ۳ آوریل به اشتراک گذاشته شد، این خبر را اعلام کرد. او در ویدیویی گفت که نسخه لایو اکشن موانا در دست تولید است: «ما بسیار هیجان‌زده و خوشحالیم که اعلام می‌کنیم که بازسازی لایو اکشن موانا در دست ساخت است.»

موآنا به‌عنوان دوازدهمین پرنسس دیزنی شناخته شده است. برای اولین‌بار در سال ۲۰۱۶ بود که انیمشن موانا را تماشا کردیم. قصه‌ای توام با آواز که روایتی تماشایی از شجاعت دختری نوجوان را به‌تصویر می‌کشید. حالا پس از ۷ سال دیزنی تصمیم گرفته تا لایو اکشن این انیمیشن را تولید کند. همچنین این کمپانی لایو اکشن‌های دیگری مانند پری دریایی و پیتر پن را نیز در دست تولید دارد.

فهرست بهترین انیمیشن های دوبله فارسی جهان

بازیگران لایو اکشن موانا چه کسانی هستند؟

دواین جانسون همچنان به‌عنوان تهیه‌کننده و در نقش ماوی در این فیلم حضور خواهد داشت. اولی کراواهو (صداپیشه موآنا) که در حال حاضر مشغول همکاری با پرایم ویدیو است، مشخص نیست که به پروژه موانا بازمی‌گردد یا خیر. تمورا موریسون، آلن تودیک، جامین کلمنت و نیکول شرزینگر نیز احتمال دارد در این کار حضور داشته باشند. انیمیشن موآنا را می‌توانید در فیلیمو ببینید.

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم