جدیدترین محصول ایلومینیشن در راه است

اطلاعات و اخبار انیمیشن مهاجرت Migration

کمپانی ایلومینیشن جدیدترین محصولش را با نام انیمیشن کوچ یا مهاجرت تولید می‌کند. این انیمیشن به کارگردانی بنجامین رنر تهیه می‌شود.

بهترین انیمیشن های دوبله فارسی جهان

محصول جدید ایلومینیشن انیمیشن کوچ یا مهاجرت Migration خواهد بود که برای فصل تابستان مهیا می‌شود. کارگردانی این انیمیشن برعهده بنجامین رنر است و فیلمنامه آن توسط مایک وایت نوشته شده. کریس ملداندری تهیه‌کنندگی این اثر رابرعهده دارد. رنر به‌خاطر کارش روی انیمیشن روباه بد گنده و دو قصه دیگر The Big Bad Fox and Other Tales شناخته می‌شود. به‌نظر می‌رسد او برای انیمیشن مهاجرت نیز تصمیم دارد شمایلی مانند آنچه در انیمیشن The Big Bad Fox and Other Tales به‌تصویر کشیده را اجرا کند. در واقع رنر تصمیم دارد همان تکنیک را در انیمیشن جدید ایلومینیشن نیز پیاده کند.

خلاصه داستان رسمی انیمیشن مهاجرت از این قرار است که خانواده‌ای از اردک‌ها در تلاش‌اند که پدرشان را راضی کنند که برای تعطیلات به سفر بروند. آن‌ها شهرهای نیو انگلند، نیویورک و باهاما را برای تعطیلات انتخاب کرده‌اند.

 

زمان پخش انیمیشن کوچ

ایلومینیشن اعلام کرده که در تابستان تصمیم به انتشار این انیمیشن دارد. به این‌ترتیب تماشای انیمیشن مهاجرت برای ۲۲ دسامبر ۲۰۲۳ وعده داده شده است.

 

تریلر رسمی انیمیشن Migration

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. میثم اهوازی می‌نویسد

    عالی هست خیلی دوست دارم زودتر ببینمش مرسی