در مراسم D23 دیزنی چه اتفاقاتی رخ داد؟

در مراسم D23 دیزنی کلی فیلم و سریال جدید معرفی شدند. فیلم و سریال‌هایی که قرار است روی سرویس دیزنی پلاس پخش شوند و کلی هم طرفدار دارند.

دیزنی در مراسم D23 از کلی پروژه جدید رونمایی کرد. پروژه‌های به نمایش درآمد در مراسم D23 قرار است روی سرویس دیزنی پلاس پخش شوند. اولین برنامه‌ای که در مراسم D23 معرفی شد، High School Musical: The Musical: The Series از سری محبوب «دبیرستان موزیکال» نام دارد. سری دبیرستان موزیکال شامل فیلم‌های موزیکال شرکت دیزنی می‌شود. این برنامه یک برنامه استعدادیابی در سبک مستندنما خواهد بود که بازیگرانی از جمله «جاشوا باست»، «الیویا رودریکو»، «کیت ریندر»، «سوفیا وایل» و «مت کورنت» در آن حضور دارند. «تیم فدرل» هم شورانر این سری جدید خواهد بود و قرار است قسمت اول آن در حضور بیش از ۳۶۰۰ نفر از طرفداران این مجموعه به نمایش دربیاید. این مجموعه جدید ۱۰ قسمت خواهد داشت.


دنباله دختر ستاره ای در دیزنی پلاس | بازگشت گریس فاندروال


برنامه بعدی که دیزنی در مراسم D23 معرفی کرد؛ Muppets Now نام داشت. چهل سال بعد از اینکه فیلم «ماپت» راهی سینما شد، «کرمیت قورباغه» را قرار است روی سرویس استریم دیزنی پلاس مشاهده کنیم. سری Muppets Now اولین مجموعه بدون فیلم‌نامه دیزنی پلاس خواهد بود.

«جف گلدبلوم» هم با یک برنامه جدید به سرویس دیزنی پلاس می‌آید. برنامه‌ای به نام The World According to Jeff Goldblum از «نشنال جئوگرافیک» که در ۱۲ قسمت پخش می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این برنامه جدید را مشاهده کنید. جف گلدبلوم در این برنامه به موضوعات مختلفی می‌پردازد و سوژه‌‌های متعددی را بررسی می‌کند.

یکی دیگر از سری‌های بدون فیلم‌نامه دیزنی پلاس که در مراسم D23 معرفی شد؛ !Encore نام دارد. این سری قصد دارد بازیگران قبلی مجموعه دبیرستان موزیکال را دورهم جمع کند و نمایشی از بازسازی موسیقی‌هایی که آن‌ها اجرا کرده بودند را نشان دهد.

دیزنی در ادامه مراسم D23 به معرفی برنامه‌هایی پرداخت که بعد از عرضه سرویس دیزنی پلاس پخش می‌شوند. یکی از این برنامه‌ها Diary of a Female President نام دارد. یک سریال کمدی که در آن «جینا رادریگز» بازی می‌کند. بر اساس اطلاعات منتشر شده این سری در دی ماه روی سرویس دیزنی پلاس قرار می‌گیرد. داستان سریال هم درباره یک دختر ۱۲ ساله است که قصد دارد رییس جمهوری آمریکا شود.

«کاتلین کندی» هم در ادامه این مراسم از سری مورد انتظار «جنگ ستارگان: جنگ‌های کلون» رونمایی کرد. این سری در بهمن ماه امسال روی سرویس دیزنی پلاس قرار می‌گیرد. این سریال انیمیشنی که جایزه «امی» هم دریافت کرده با ۱۲ قسمت جدید برمی‌گردد و قرار است شخصیت‌های کلاسیکی مانند «آناکین اسکای‌واکر»، «اوبی‌وان کنوبی» و «کاپیتان رکس» در آن حضور داشته باشند.

جنگ ستارگان: جنگ‌های کلون

«شان بیلی» هم با یک برنامه جدید به سرویس دیزنی پلاس آمد. برنامه‌ای به نام «Timmy Failure: Mistakes Were Made» که توسط «توماس مک‌کارتی» کارگردانی می‌شود و نویسنده آن هم «استفان پاستیس» و مک‌کارتی خواهند بود. این سریال هم اوایل سال ۲۰۲۰ به نمایش درمی‌آید.

پروژه بعدی دیزنی Stargirl نام دارد که از روی کتابی با همین نام ساخته می‌شود. کتابی که کلی طرفدار در سرتاسر دنیا دارد. این سریال توسط «جولیا هارت» ساخته می‌شود و فیلم‌نامه آن هم توسط «کریستین هان» نوشته شده است. در این سریال بازیگرانی مانند «کاران برار»، «ماکسیمیلیانو هرناندز» و «داربی استنچفیلد» بازی می‌کنند. این سریال در اوایل سال ۲۰۲۰ روی دیزنی پلاس قرار می‌گیرد.

«دیه‌گو لونا» و «آلن تودیک» به پروژه جدید «کاتلین کندی» پیوسته‌اند تا در دومین سریال استودیوی «لوکاس‌فیلم» حضور داشته باشند. سریالی که از روی دنیای جنگ ستارگان ساخته می‌شود. این دو بازیگر مطرح که قبلا در فیلم «روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان» حضور داشتند، قرار است همان‌ نقش‌ها را در این سریال داشته باشند.

یکی دیگر از سریال‌های «کمدی موقعیت» معروف دیزنی در دهه ۲۰۰۰ هم قرار است روی دیزنی پلاس پخش شود. دیزنی سری جدیدی از سریال «لیزی مک‌گوایر» را می‌سازد. «هیلاری داف» که در سری اصلی یک نوجوان بود در سری جدید هم حضور دارد. سریال لیزی مک‌گوایر از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۴ پخش می‌شد و حتی فیلم آن هم ساخته شد که به فروش ۵۵ میلیون دلار در باکس آفیس دست پیدا کرد.

در ادامه مراسم D23 دیزنی «کوین فایگی» رییس استودیوها‌ی مارول هم اطلاعات جدیدی از سریال‌ «فالکون و سرباز زمستان» منتشر کرد. در همان ابتدا مشخص شد که «امیلی ونکمپن» دوباره نقش «شارون کارتر» را بازی می‌کند. همچنین مشخص شد که «وایت راسل» هم در این سریال بازی می‌کند. او در سریال‌های «آینه سیاه» و Lodge 49 بازی کرده بود. «دریک کولستاد» خاقل «جان ویک» هم به تیم نویسندگان و سازندگان این سریال اضافه شده است. هنوز اطلاعات زیادی از داستان منتشر نشده، اما به نظر می‌رسد که این سریال به ماجراهای فالکون پس از فیلم «انتقام جویان: پایان بازی» می‌پردازد. این سریال ۶ قسمت خواهد داشت و ارتباط نزدیکی با فیلم‌های دنیای مارول دارد. این سریال در مرداد ماه سال آینده پخش می‌شود.

یکی دیگر از پروژه‌های دیزنی هم «هالک-دخت» (She Hulk) نام دارد. شخصیتی که برای اولین‌بار در سال ۱۹۸۰ توسط «استن لی» خلق شد. سریال داستان «جنیفر والترز»، دخترخاله «بروس بنر» یا همان «هالک» را روایت می‌کند. والترز در یک درگیری با گلوله زخمی می‌شود و برای نجات از خون بنر استفاده می‌کنند. به همین دلیل والترز به هالک-دخت تبدیل می‌شود. هالک-دخت بعدا به یکی از اعضای «انتقام جویان» تبدیل شد.

پروژه بعدی دیزنی و مارول سریال «شوالیه ماه» نام دارد. شوالیه ماه داستان شخصیتی به نام «مارک اسپکتور» را روایت می‌کند که یک افسر آمریکایی است. او در ماموریتی در مصر رها می‌شود تا بمیرد، اما توسط یکی از خدایان مصر نجات پیدا می‌کند. پس از این اتفاق اسپکتور به نماینده این خدای مصر روی زمین تبدیل می‌شود.

«بیشا کی. علی» نویسنده انگلیسی هم شورانر و نویسنده سریال «خانم مارول» خواهد بود. هنوز مشخص نیست که این سریالها کی به نمایش در می‌آیند، اما مشخص شده که روند ساخت آن شروع شده است.

یکی دیگر از انیمیشن‌های کلاسیک دیزنی هم قرار است در قالب فیلم روی سرویس دیزنی پلاس به نمایش در بیاید. «بانو و ولگرد» جدیدترین اقتباس سینمایی از کارتون‌های کلاسیک دیزنی خواهد بود. در این فیلم بازیگرانی مانند «تسا تامپسون»، «جاستین ثرو»، «توماس مان»، «کرسی کلمونس» و «اشلی جنسن» حضور دارند. این فیلم توسط «چارلی بین» ساخته می‌شود که قبلا فیلم‌هایی مانند «فیلم لگو نینجاگو» را ساخته بود. این فیلم همان روز عرضه دیزنی پلاس در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

دیزنی از یک سریال کمدی دیگر هم رونمایی کرد. فیلمی به نام Noelle که در آن بازیگرانی مانند «آنا کندریک»، «شرلی مک‌لین» و «بیل هیدر» بازی می‌کنند. داستان فیلم درباره دختر «بابا نوئل» است که قرار است وظایف پدر خود را انجام دهد. این فیلم هم در زمان عرضه دیزنی پلاس پخش می‌شود.

شاید هیجان‌انگیزترین پروژه دیزنی که قرار است روی دیزنی پلاس پخش شود، فیلم «ماندالورین» باشد. در جریان مراسم D23 اولین تریلر ماندالورین هم منتشر شد. این سریال هم جزو اولین پروژه‌هایی خواهد بود که در زمان عرضه دیزنی پلاس در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. داستان ماندالورین پس از سقوط امپراتوری و قبل از اینکه «محفل اول» تشکیل شود، رخ می‌دهد. بینندگان هم داستان قهرمانی جدید را دنبال می‌کنند. «پدرو پاسکال» که در فیلم «کینگزمن: محفل طلایی» و سریال «بازی تاج و تخت» بازی کرده بود نقش ماندالورین را بازی می‌کند.

پس از شایعات مختلف بالاخره مشخص شد که سریال «اوبی‌وان» هم ساخته می‌شود. سریال اوبی‌وان با حضور «یوان مک‌گرگور» ساخته می‌شود. او در سه‌گانه دوم جنگ ستارگان نقش «اوبی‌وان» را بازی کرده بود. مشخص نیست که این سریال کی به نمایش درمی‌آید، با این حال فیلم‌نامه در حال کامل شدن است و روند فیلم‌برداری هم سال آینده شروع می‌شود. سری جدید هشت سال پس از اتفاقات فیلم «جنگ ستارگان قسمت سوم: انتقام سیت» رخ می‌دهد.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم