ساخت ماتریکس ۴ با بازی «کیانو ریوز» و «کری-ان ماس» به‌طور رسمی تایید شد

همان نویسنده، همان کارگردان و همان بازیگرها!

لانا واچوفسکی – یکی از دو کارگردان فیلم‌های ماتریکس – روز گذشته، ساخت ماتریکس ۴ را به‌صورت رسمی تائید کرد. واچوفسکی قرار است شخصا نویسندگی و کارگردانی قسمت چهارم ماتریکس را بر عهده بگیرد. طبق گفته او، کیانو ریوز و کری-ان ماس قرار است دوباره در نقش‌های «نیو» و «تیرینیتی» ظاهر شوند. کمپانی‌های برادران وارنر و ویلیج رودشو پیکچرز قرار است وظیفه پخش و توزیع این فیلم را بر عهده بگیرند. این موضوع روز گذشته توسط توبی امریک (رئیس هیات مدیره کمپانی برادران وارنر) تایید شد:

«ما بسیار هیجان‌زده‌ایم که دوباره با لانا وارد همکاری برای ساخت قسمت جدیدی از ماتریکس می‌شویم. لانا یک ایده پرداز واقعی است؛ یک فیلم‌ساز خلاق و بی‌نظیر. ما واقعا خوشحالیم که او خودش نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی قسمت جدید ماتریکس را بر عهده می‌گیرد.»

ساخت ماتریکس 4 01

علاوه بر این مشخص شد که مراحل ساخت ماتریکس ۴ از اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی آغاز خواهد شد. هنوز داستان این فیلم نامشخص است. فعلا می‌دانیم که کیانو ریوز و کری-ان ماس قرار است دوباره در نقش نیو و تیرینیتی ظاهر شوند، ولی هیچ حرفی در مورد نقش مورفیوس و بازیگری لارنس فیشبرن زده نشده است.

سه قسمت قبلی ماتریکس مجموعا به درآمدی معادل ۱٫۶ میلیارد دلار در باکس آفیس دست پیدا کردند که هر سه‌تای آن‌ها توس لانا واچوفسکی و خواهرش، لیلی واچوفسکی ساخته شده بودند. لانا در مورد ساخت ماتریکس ۴ می‌گوید:

«ایده‌هایی که من و لیلی ۲۰ سال پیش به آن پرداخته بودیم، حالا موضوعیت بیشتری دارد. من خیلی خوشحالم که دوباره این شخصیت‌ها وارد زندگی من می‌شوند و بسیار هیجان‌زده‌ام که شانس دیگری دارم که دوباره با دوستان فوق‌العاده‌ام کار کنم.»


حواشی فیلمبرداری فیلم ماتریکس ۴ | جینا تورس از بازی در این فیلم ناکام ماند!


اولین قسمت مجموعه فیلم‌های ماتریکس ۲۰ سال پیش اکران شد و حالا قرار است به مناسبت ۲۰ سالگی این مجموعه، اکران دوباره آن‌ها از هفته دیگر آغاز شود.

بنر ماتریکس

منبع: Variety

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم