وایکینگ‌ها بازمی‌گردند

لایو اکشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم تولید می‌شود

انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم (How To Train Your Dragon) به کارگردانی کریس سندرز و دین دبلوا برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ تولید شد. این انیمیشن بر اساس کتابی با همین نام به نویسندگی کرسیدا کاول تهیه شده و جان پاول تنظیم موسیقی آن را برعهده داشته است.

دریم‌ورکس انیمیشن یکی از کمپانی‌های موفق تولید انیمیشن است که معمولا پا به پا و گاهی حتی پیش‌تر از دیزنی حرکت می‌کند. این کمپانی که تازگی مسیر جدیدی برای خلق انیمیشن‌های جذابش پیدا کرده تصمیم گرفته تا لایو اکشن‌های تماشایی خود را تولید و روانه بازار تماشا کند. حالا انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم در اول صف این مسیر تولید قرار گرفته است.
سه گانه اصلی انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم با اقتباس از کتاب‌های کرسیدا کاول تهیه می‌شد و  تمرکز قصه آن روی دوستی صمیمانه پسری نوجوان و  وایکینگ به نام هیکاپ بود که یک اژدهای زخمی (بی‌دندان) را پرستاری و سپس تربیت کرد. تربیت بی‌دندان تبدیل به یک مبارزه علیه باورهای اشتباه و ستیزه‌جویانه مرده درباره اژدهاها شد. از این انیمیشن علاوه بر سه سری متفاوت چند اسپین آف هم تولید شده است.
یونیورسال زمان پخش این لایو اکشن را ۱۴ مارس ۲۰۲۵ در نظر گرفته است.

چه کسانی در لایو اکشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم وجود خواهند داشت؟

با اطمینان می‌توان گفت که در لایو اکشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم، نویسنده/کارگردان دین دبلوا خواهد بود که یکی از تاثیرگذارترین اعضای تیم تولید سه گانه این انیمیشن است. همچنین تیم صداپیشگی که در اولین قسمت این انیمیشن وجود داشته و در سری دوم و سوم نیز تکرار شده‌اند نیز احتمالا مجدد در لایو اکشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم حاضر خواهند شد. صداپیشگان این لایو اکشن احتمالا به ترتیب زیر خواهند بود:

  • جی باروشل در نقش هیکاپ: پسر استویک
  • آمریکا فررا در نقش آسترید: دوست و معشوقه هیکاپ
  • جرارد باتلر در نقش استویک: پدر هیکاپ و رئیس قبیله
  • کریگ فرگوسن در نقش گابر: آهنگر برک، دوست صمیمی استویک
  • کریستوفر مینتس-پلس در نقش فیشلکس
  • تی جی میلر و کریستن ویگ به ترتیب در نقش‌های تاف نات و راف نات: دوقلو‌هایی که هم‌کلاسی هیکاپ هستند.
  • دیوید تننت در نقش پدر اسنات‌لات.

 

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم