فیلمبردار ونوم ۲ مشخص شد: رابرت ریچاردسون، برنده جایزه اسکار

فیلمبردار ونوم ۲ مشخص شد. قرار است رابرت ریچاردسون که سه بار برنده جایزه اسکار شده فیلم‌بردار این فیلم باشد که سال آینده اکران می‌شود.

با توجه به گزارش وب‌سایت The Hollywood Reporter مراحل ساخت فیلم ونوم ۲ به سرعت پیش می‌رود. در حالی که چند روز پیش مشخص شد که «اندی سرکیس» کارگردان این فیلم خواهد بود، امروز در خبرها به فیلمبردار ونوم ۲ هم اشاره شده است. فیلمبردار ونوم ۲ «رابرت ریچاردسون» خواهد بود. فیلم‌برداری که سه بار جایزه اسکار را برای فیلم‌های «هوانورد»، «هوگو» و «جی‌اف‌کی» دریافت کرده است. از جدید فیلم‌هایی که ریچاردسون در آن حضور داشته میتوان به «روزی روزگاری در هالیوود» اشاره کرد.

اندی سرکیس را بیشتر به واسطه نقش موشن کپچر در فیلم‌های «ارباب حلقه‌ها» می‌شناسیم. او نقش «گالوم» را در این فیلم‌ها بازی می‌کرد. او در فیلم‌های دیگری مانند «سیاره میمون‌ها»، «جنگ ستارگان: آخرین جدای»، «پلنک سیاه»، «کینگ کونگ» و «انتقام‌جویان: عصر اولتران» هم بازی کرده بود. البته سرکیس چند فیلم هم کارگردانی کرده بود. فیلم «موگلی: افسانه جنگل» سال گذشته روی سرویس نتفلیکس منتشر شد.

فیلمبردار ونوم 2 مشخص شد

فیلمبردار ونوم ۲ در فیلم «نفس بکش» با سرکیس همکاری داشت. او در کنار اینکه سه جایزه اسکار دریافت کرده است، نامزد دریافت این جایزه برای فیلم‌های «جوخه»، «متولد چهارم ژوئیه»، «حرامزاده‌های لعنتی»، «جنگوی زنجیرگسسته» و «هشت نفرت‌انگیز» شده بود.

فیلم اول ونوم به فروش ۸۵۵ میلیون دلاری رسیده بود. در این فیلم تام هاردی نقش ونوم را بازی می‌کرد. فیلم دوم ونوم ۲ اواخر تابستان سال ۲۰۲۰ راهی سینما می‌شود.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم