نگاهی به قسمت سی و چهارم سریال جیران

عشق را ای یار با معیار بی‌دردی مسنج

قسمت سی‌وچهارم سریال عاشقانه جیران به کارگردانی حسن فتحی روز جمعه ۲۷ آبان ۱۴۰۱ از پلتفرم فیلیمو پخش شد. در این قسمت شاهد خشم شاه نسبت به سوگلی‌اش هستیم که ماجراهای خدیجه تجریشی را وارد فاز تازه‌ای می‌کند. با هم نگاهی می‌اندازیم به مهم‌ترین نکات قسمت ۳۴ این سریال عاشقانه و دیدنی.

تاج‌گذاری زودتر از موعد!

در قسمت سی و چهارم سریال جیران سیاوش پس از آنکه با کفایت خاتون بر نحوه مدیریت و خروش علیه دربار قاجار به توافق رسید در حضور بزرگان خاندان زند مراسم معرفی و دست‌بوسی را انجام داد و خنجر مخصوص کریم‌خان زند را تحویل گرفت. سیاوش حالا بیش از هر زمان دیگری دغدغه دست یابی به آرزوهایش را دارد. آرزوهای او آرامش و آسایش مردم و رعیت است که زیر بار ظلم و جور حکومت‌ها کمر خم کرده و سالک به پیشانی و مهر فقر بر گونه دارند.

مرجع کامل معرفی و خبرهای سریال جیران

سیاوش در جستجوی نیمه گمشده

در میان دغدغه‌ها و نگاه‌های ویژه سیاوش به قیام علیه حکومت قاجار که با آموزش‌های نظامی به سربازان زندیه ادامه دارد او یک درخواست از کفایت خاتون دارد و آن هم نجات سارای گرجی و برادرش از دست فتنه‌گری خواجه روشن و نقره است. سیاوش با خود شرط بسته است در این مسیر دشوار تنها به امید داشتن نوری از ایمان و عشق بتواند طی مسیر کند و هیچ دلگرمی‌ای بهتر از حضور سارای گرجی کنار او نمی‌تواند مرهمی بر زخم‌ها و رنج‌های گذشته‌اش باشد.

قتل ننه آشوب در قسمت سی و چهارم سریال جیران

اسدالله میرزا برادر جیران بیش از هر فرد دیگری که در دربار شاه گذران عمر می‌کنند به فکر ارتقای شغلی و حرفه‌ای خودش است و برای رسیدن به آن حاضر است حتی پا روی خانواده و انسانیت بگذارد و به خواهرش که ضامن رسیدن او به دربار ناصری است پشت کند. او در این رهگذر حتی از کشتن انسان‌های بی‌گناه هم گویا احساس گناه نمی‌کند و به همین دلیل به سراغ ننه آشوب رفته و بعد از آنکه نتوانست او را متقاعد کند که از همراهی با خواهرش خدیجه صرف نظر کند او را کشته تا قائله پیدا کردن قاتل محمدمیرزا خاتمه پیدا کند.

بهناز نازی در سریال جیران

بازگشت میرزا کاظم نوری در قسمت سی و چهارم سریال جیران

قهر میرزاکاظم و خشم ملک‌زاده از جیران علت و معلول اتفاق‌هایی بود که در هفته‌های گذشته باعث شد تا فرزند ارشد میرزاآقاخان نوری تصمیم بگیرد پس از گرد و خاک بسیار زیاد ملک‌زاده و دعوای او با جیران باز هم به خانه باز گردد. هر چند ملک‌زاده برای تداوم زندگی‌اش و اثبات ارادتش به همسر جدید تمام تلاش خودش را کرد اما گویا باج دادن به اجنبی در ماجرای هرات و پخش شب‌نامه‌های مخالفان در سطح شهر باعث شد شاه باز هم نسبت به بی‌کفایتی دولت شاهنشاهی گلایه‌های جدی داشته باشد.

مرز میان عشق و نفرت

قتل ننه آشوب خشم و ناراحتی شدید جیران را در پی داشت. جیران از اینکه نتوانست از طریق ننه آشوب قاتل فرزندش را پیدا کند بسیار عصبانی بود.

عصبانیت جیران در قسمت سی و چهارم سریال جیران از بی‌توجهی شاه و دستور به خروج ننه آشوب به عنوان یک جادوگر از کاخ بود. اتفاقی که باعث شد ننه آشوب امنیت جانی نداشته باشد. جیران اما تمام این گناه‌ها و حتی گناه قتل ننه آشوب را مستقیم بر گردن شاه می‌اندازد و با خشم و بدون هیچ اجازه‌ای وارد دفتر شاه شده و با او با عتاب و خطاب حرف می‌زند. کظم غیض شاه در برابر خشم لجام گسیخته جیران تا مرزی که به او انگ بی کفایتی نزد ادامه داشت اما با این وجود مرز میان عشق و نفرت به باریکی یک موی میان جیران و شاه پاره شد و خشم شاه گریبان جیران را گرفت. باید در قسمت‌های آینده ببینیم جیران می‌تواند از این خشم و عصبانیت شاه جان سالم به در ببرد؟

دانلود سریال جیران

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

6 نظر
 1. زهره می‌نویسد

  به شیرین
  انگار زیادی دیگه تاثیر گذاشته روتون…محض اطلاع آیت ناصری که میگین ناصر الدین شاههههه…اونم از سلسله‌ی بی کفایت قاجار که ذلت و ارمغان آوردن…و محض اطلاعتون ایشون ۸۵ تا زن داشتن…حالا میگی عاشق جیران بوده …باشه درست بوده ..ولی بعد مرگ جیران ایشون عاشق انیس الدوله میشن …بله اصلا کار شاهان قاجار به جای امور مملکت عشق و عاشقی بوده

 2. غلام راد می‌نویسد

  عشق فقط خودت جیران خاتون

 3. شیرین می‌نویسد

  جیران خیلی در حق ناصر ظلم کرد بی‌صبرانه منتظریم ببینیم چی میشه♥️

 4. Mahla می‌نویسد

  سلام خسته نباشید
  عکس های قسمت ۳۴ رو کی قرار میدین؟

 5. طاها عاشوری می‌نویسد

  عالی بود بسیار جالب ❤🌹

 6. کیارش می‌نویسد

  ادمین سلام ، میشه خواهش کنم از نویسنده محترم سریال درخواست کنید ، یک بار برای همیشه نسبت به فضاسازی هایی که علیه سریال گفته میشه موضع گیری کنن و شک و شبهات رو از بین ببرن. قطعا برخی از عمد این کارو میکنن
  بنظرم گاهی وقت ها نباید سکوت کرد ،نمیدونم شاید من جدی گرفتم خبری نیست