فروش افتتاحیه جوکر از آکوامن و شزم بیشتر خواهد بود

پیش‌بینی شده که فروش افتتاحیه جوکر از فروش افتتاحیه فیلم‌هایی مانند آکوامن و شزم بیشتر باشد. این فیلم اوایل مهرماه اکران می‌شود.

در حالی که فیلم «انتقام جویان: پایان بازی» هم اکران شد و به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما تبدیل شده است، مردم به دنبال فیلم جدیدی هستند. فیلمی که می‌تواند پروژه بعدی شرکت «دی‌سی» یا همان «جوکر» باشد. هیجان برای دیدن این فیلم آنقدر زیاد است که پیش بینی می‌شود رکورد افتتاحیه جوکر از دیگر فیلم‌های این چند وقت دی‌سی بیشتر باشد. بر اساس گزارشی که وب‌سایت Box Office Pro منتشر کرده، به نظر می‌رسد که فروش افتتاحیه جوکر از «آکوامن» و «شزم» بیشتر خواهد بود.

بر اساس پیش‌بینی این سایت، فروش افتتاحیه جوکر بین ۶۰ تا ۹۰ میلیون دلار بود و فروش این فیلم در سه روز اول اکران هم به ۷۷ میلیون دلار خواهد رسید. فروش افتتاحیه آکوامن ۶۷٫۸ میلیون دلار و فروش افتتاحیه شزم هم ۵۳٫۵ میلیون دلار بود. فیلم جوکر با همان اولین تریلری که از آن منتشر شد، موردتوجه قرار گرفت. در این فیلم «واکین فینیکس» در نقش «جوکر» بازی می‌کند و فیلم هم توسط «تاد فلیپس» ساخته می‌شود. فلیپس قبلا سه‌گانه «خماری» را ساخته بود. فیلم‌نامه این فیلم هم توسط «اسکات سیلور» نوشته شده است.

فروش افتتاحیه فیلم جوکر

فیلم جوکر قرار است در «جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو» که در تاریخ ۱۴ شهریور ماه برگزار می‌شود و در «جشنواره فیلم ونیز» که ۶ شهریور ماه برگزار می‌شود، به نمایش در می‌آید.

فیلم جوکر کاملا به این شخصیت می‌پردازد و داستان اصلی اینکه چرا جوکر به وجود می‌آید را روایت می‌کند. فینیکس در این فیلم نقش مردی به نام «آرتور فلک» را بازی می‌کند که بعدا به جوکر تبدیل می‌شود. اکران عمومی فیلم جوکر در تاریخ ۱۲ مهرماه خواهد بود.


منبع: Coming Soon

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم