فیلم جی. آی. جو را نویسنده ماموریت: غیرممکن می‌سازد

گزارش‌های جدید می‌گویند که فیلم‌نامه فیلم جی. آی. جو توسط نویسندگان فیلم‌های ماموریت: غیرممکن و لاک پشت‌های نینجا نوشته می‌شود.

بر اساس گزارشی که سایت The Hollywood Reporter منتشر کرده، شرکت «پارامونت پیکچرز» و «هازبرو» به دنباله ‌«جاش اپلبام» و «اندری نمک» نویسنده فیلم‌های «لاک‌پشت‌های نینجا» و «مأموریت: غیرممکن – پروتکل شبح» هستند تا روی فیلم جی. آی. جو کار کنند. گفته شده این دو نفر قرار است فیلم‌نامه فیلم G.I. Joe را بنویسند.

در گزارش سایت The Hollywood Reporter به این موضوع اشاره شده که در فیلم G.I. Joe شخصیت «چاکل» حضور دارد. او یکی از شخصیت‌های اصلی و اولیه کتاب‌های کامیک این مجموعه بود. شخصیت چاکل به‌واسطه کارهای جاسوسی و خرابکاری‌ای که انجام می‌دهد، شناخته شده است.  شرکت پارامونت پیکچرز پروژه ساخت فیلم «G. I. Joe Snake Eyes» را هم در دست دارد. فیلمی که توسط «روبرت شونتکه» ساخته می‌شود که قبلا فیلم‌هایی مانند «قرمز» و «آر.آی.پی.دی.» را ساخته بود. در این فیلم قرار است داستان یکی دیگر از شخصیت‌های G.I. Joe به نام چشمان مار روایت شود. شخصیتی محبوب که طرفداران زیادی هم دارد. این فیلم قرار است در پاییز سال ۲۰۲۰ اکران شود.

فیلم جدید جی. آی. جو

قبلا هم شاهد ساخته شدن فیلم G.I. Joe بودیم. در سال ۲۰۰۹ فیلم «جی.آی. جو: ظهور کبرا» ساخته شد. در این فیلم بازیگرانی مانند « چنینگ تیتوم»، « مارلون وینز» و « ریچل نیکولز» بازی کرده بودند. دنباله این فیلم هم در سال ۲۰۱۳ با نام « جی. آی. جو: تلافی» ساخته شد. فیلمی که با فروش ۳۷۵٫۷ میلیون دلاری در سرتاسر دنیا مواجه شد. در این فیلم هم بازیگرانی مانند «دواین جانسون» و « بروس ویلیس» حضور داشتند. دو فیلم قبلی جی. آی. جو روی هم با فروش ۶۷۵ میلیون دلاری روبه‌رو شدند. هنوز مشخص نیست که فیلم G.I. Joe که فیلم‌نامه آن توسط نویسندگان ماموریت: غیر ممکن نوشته می‌شود، کی اکران می‌شود. هنوز کارگردان‌ و بازیگران این پروژه هم مشخص نشده است.


منبع: Coming Soon

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم