نگاهی به قسمت پانزدهم سریال یاغی

خون خورده

معرفی کامل و اطلاعات یاغی

قسمت پانزدهم سریال یاغی در حالی پنجشنبه ۲۷ مرداد پخش شد که روند داستانی سریال مرزهای جدیدی از روایت را باز کرده و گره‌های درام کورتر از قبل شده است.

روایان این سریال تلاش کردند چالش‌های مختلف در تار و پود شخصیت‌های سریال به طوری چیده شود که با پایان یک اتفاق، رخداد دیگری رقم بخورد. چیدمان سینوسی اتفاق‌ها از تلخی به شادی و از شادی به تلخی به نحوی است که می‌توان هر لحظه منتظر یک رویداد جدید در روند کلی داستان بود. جاوید که تا قسمت‌های قبل تا نزدیکی‌های تباهی قدم برداشته بود در یک ضیافت ناهار که به دعوت بهمن انجام شد فهمید به تیم ملی کشتی آزاد ایران معرفی شده است. اتفاقی که نه تنها ماجرای ربوده شدن عاطی بلکه تمام سختی‌های گذشته جاوید را در یک چشم به هم زدن به دست فراموشی می‌سپارد. شیرینی‌ زندگی گاه می‌تواند تلخی هر اتفاق ناگواری را در کسری از ثانیه از بین ببرد. جاوید یک قدم به ابرا نزدیک می‌شد و شاید هم یک قدم به سمت خوشبختی گام بر می‌داشت. اما باز هم یک هراس و یک شک در دلش داشت که تا لحظه آخر همراهش است. شک و اضطراب این نکته که شاید تمام این خوشی‌ها آنقدر زودگذر باشد که نتواند کامل آن را هضم کند.

از سوی دیگر ظهور دوباره اکبر مجلل و نشان دادن اوج خشونت و بی رحمی او در پیدا کردن فردی که به دخترش تعرض کرده و باعث نازا شدن دخترش شده نشان از آن دارد که روزهای خوبی در انتظار بهمن نیست. هر چند چهره بهمن برای مخاطب دیگر آن مرد مهربان و تواب گذشته نیست که تنها به فکر استعداد جوانان و کسب و کار حلال خودش است اما باز هم سیاهی روبرو شدن با اکبر مجلل آنقدر در ذهن مخاطب هولناک است که می‌توان هنوز هم بهمن را با تمام شرارت‌هایش همراهی کرد.

طناز طباطبایی در سریال یاغی

طلا با وجود آنکه بیشترین ظن و گمان بد را نسبت به بهمن در ماجرای قتل پدرش دارد اما گویا اهداف مشترک بیشتر از عشق به کار زوجی می‌آید که هر دو به دنبال قدرت گرفتن و ثروتمند شدن هستند. بهمن حتی هیچ ابایی ندارد که از همسرش استفاده ابزاری در جهت خرید مواد مخدر از طرف خارجی بکند و این اوج انحطاط اخلاقی فردی است که تا همین چند هفته پیش یکی از چهره‌های محبوب سریال یاغی به حساب می‌آمد.

دنیای آدم‌های یاغی بوی خون می‌دهد. آتش زیر خاکستر و آرامش قبل از طوفان است. چهره‌های مضطرب و پر از پرسش که هر کدام می‌تواند جرقه یک اتفاق تلخ باشد. هیچ کس نمی‌داند قرار است چه سرنوشتی برای شخصیت‌های یاغی رخ دهد اما آنطور که مشخص است تنها کسی که در داستان محمد کارت تا امروز (قسمت پانزدهم سریال یاغی) کمی روی آرامش را بیشتر از بقیه چشیده عاطی است. دختری که حالا آرزوهایش را بر روی هنگ درام می‌نوازد و در مقابل خواننده مورد علاقه‌اش بهترین کارایی خودش را به نمایش می‌گذارد. نواختن در مسیر خوش اقبالی.

تماشای آنلاین سریال یاغی در فیلیمو

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم