گفت‌وگوی تصویری با بازیگر نقش ناپی در سریال روزی روزگاری مریخ

عبدالله روا: مامانم را با خودم به مریخ می‌برم!

«از ژوله چیزهای زیادی یاد می‌گیرم»

چهره شناخته‌شده تلویزیون که بیشتر با اجرای ویدئوچک او را به یاد داریم، حالا یکی از بازیگران سریال روزی روزگاری مریخ است که این روزها از فیلیمو پخش می‌شود؛ عبدالله روا هرچند پیش از این به عنوان مجری-بازیگر هم فعالیت داشته اما این اولین بار است که به عنوان بازیگر در یک سریال حضور دارد و در همین اولین حضور کنار جمعی از بهترین‌ بازیگران سینما و تلویزیون پایش به مریخ باز شده است. به بهانه پخش سریال روزی روزگاری مریخ با او درباره تجربه حضورش در این سریال و حال و هوای این روزهای مریخ گفت‌وگو کردیم و البته درباره سفرش به مریخ هم پرسیده‌ایم.

معرفی و اطلاعات سریال روزی روزگاری مریخ

عبدالله روا در این گفت‌وگوی تصویری و جذاب از تجربه کار کردن با پیمان قاسمخانی گفت و اینکه در همان اولین جلسه تصویربرداری متوجه شده که حضورش در سریال روزی روزگاری مریخ تصمیم درستی بوده است. روا همچنین از شرایط گشت و گذار در مریخ می‌گوید که با مطالعاتی که داشته می‌داند جایی نیست که بشود به راحتی در آن رفت‌وآمد کرد. برای همین در سریال هم فقط در مکان‌های سربسته‌ای که برای انسان مناسب‌سازی شده باشد، حضور دارند که اغلب در فروشگاه، سفینه و خانه خلاصه می‌شود.

فیلم کامل این گفت‌وگوی جالب را حتما ببینید؛

عبدالله روا در این گفت‌وگوی تصویری و جذاب از تجربه کار کردن با پیمان قاسمخانی گفت و اینکه در همان اولین جلسه تصویربرداری متوجه شده که حضورش در این سریال تصمیم درستی بوده است.

روا در پاسخ به این سوال که برای رفتن به مریخ چه چیزی را با خودش می‌برد گفته: مامانم! چون او همه چیز را برمی‌دارد. من ممکن است بعضی چیزها را جا بگذارم اما او حتما همه چیز را برمی‌دارد!

به نظر عبدالله روا، سام درخشانی در بین دیگر بازیگران سریال روزی روزگاری مریخ از همه بامزه‌تر است و ژوله کسی که بیشتر از بقیه دیالوگ‌هایش را از یاد می‌برد اما هیچ وقت گردن هم نمی‌گیرد با این حال از او چیزهای زیادی یاد گرفته است.

دانلود سریال روزی روزگاری مریخ

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم