نیکو ترترلا به سری سوم مردگان متحرک پیوست

امروز مشخص شد که نیکو ترترلا به سری سوم مردگان اضافه شده و حتی قرار است نقش قهرمان اصلی سریال را بازی کند. سریال در بهار ۲۰۲۰ پخش می‌شود.

بر اساس گزارشی که سایت Deadline منتشر کرده است، نیکو ترترلا بازیگر فیلم‌هایی مانند «جیغ ۴» و سریال «جوان‌تر» قرار است در سری سوم مردگان متحرک بازی کند. گفته شده نیکو ترترلا قرار است نقش اصلی این سریال را بازی کند و در نقش «فلیکس» قرار می‌گیرید. این شخصیت قهرمان خوبی به نظر می‌رسد و فردی است که روی حرفی که زده می‌ماند و از مبارزه برای امنیت سایرین نمی‌ترسد.

نیکو ترترلا در حالی به سری سوم مردگان متحرک اضافه می‌شود که قبلا برخی دیگر از بازیگران این سریال هم مشخص شده بودند. در این سریال «الکسا منصور»، «نیکولاس کانتو»، «هال کامپستون»، «آنت ماهندرو» و «آلیا رویال» بازی می‌کنند.

نیکو ترترلا سری سوم مردگان متحرک

سری سوم مردگان متحرک در حالی ساخته می‌شود که هنوز نام اصلی آن مشخص نشده است. این سریال در همان دنیای «مردگان متحرک» و «از مردگان متحرک بترسید» روایت می‌شود و ماجراهای خاص خود را دنبال خواهد کرد. گفته شده داستان سریال درباره دو دختری از نسل اول انسان‌هایی است که در دنیای پساآخرالزمانی زندگی می‌کنند. برخی از انسان‌ها در این زمان به قهرمان تبدیل شده‌اند و برخی دیگر خلاف‌کار و آدم کش.

سری سوم سریال مردگان متحرک توسط «مت نگرت» نوشته شده و حتی تهیه‌کننده و شورانر سریال است. گفته شده فصل اول این سریال در ۱۰ قسمت ساخته می‌شود. دومین سری مردگان متحرک با نام «از مردگان متحرک بترسید» فصل پنجم را دنبال می‌کند و سی اول مردگان متحرک هم به‌زودی با فصل دهم بازمی‌گردد. گفته شده سری سوم در بهار سال ۲۰۲۰ پخش می‌شود.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم