کارگردان Venom 2 مشخص شد؛ اندی سرکیس فیلم جدید را می‌سازد

امروز رسما کارگردان Venom 2 مشخص شد. بر اساس اطلاعات منتشرشده فیلم ونوم ۲ را اندی سرکیس کارگردانی خواهد کرد. تاریخ اکران مشخص نیست.

بعد از شایعات و حرف و حدیث‌های مختلفی که چند هفته پیش بر سر انتخاب کارگردان Venom 2 منتشر شده بود، بالاخره همه چیز مشخص شد. بر اساس گزارشی که سایت Variety منتشر کرده، اندی سرکیس کارگردان Venom 2 خواهد بود.

سونی برای ساخت این فیلم چند نفر را زیر نظر داشت. اندی سرکیس و تراویس نایت از جمله افرادی بودند که به‌عنوان کارگردان Venom 2 زیر نظر گرفته شده بودند. از جمله فیلم‌های نایت می‌توانیم به «بامبلبی»، «لینک گمشده» و «کوبو و دو تار» اشاره کنیم. اندی سرکیس در فیلم «ظهور سیاره میمون‌ها» هم با «روپرت وایت» همکاری کرده بود. البته او در این فیلم نقش اصلی را هم ایفا می‌کرد. سرکیس تجربه فیلم‌سازی هم دارد و فیلم‌هایی مانند «نفس بکش» و «موگلی» را هم دارد.

در ادامه خبر انتخاب شدن کارگردان Vemon 2 ، به این نکته هم اشاره شد که «تام هاردی» دوباره به‌عنوان هنرپیشه نقش «ونوم» انتخاب شده است. هاردی هفته پیش عکسی از سرکیس در اینستاگرام منتشر کرده بود که نشان می‌داد او کارگردان قسمت دوم ونوم شده است. البته او خیلی زود این عکس را پاک کرد. گفته شده سرکیس هم‌اکنون تحقیقات برای ساخت این فیلم را شروع کرده است. او این خبر را در اینستاگرام خود تایید کرد. در این تصویر سرکیس را مشاهده می‌کنیم که یک نسخه از کامیک شماره ششم (Venom: Lethal Protector) را به‌دست دارد.

کارگردان Venom 2 مشخص شد

این سری از کتاب‌های کمیک در سال ۱۹۹۳ منتشر شده بودند. این سری از کامیک‌های ونوم توسط «دیوید میچلاین» ساخته شده بود. کار تصویرسازی این کامیک را هم «مارک باگلی» و «رون لیم» انجام داده بودند. هنوز مشخص نیست که فیلم ونوم ۲ کی راهی بازار می‌شود و چه اتفاقاتی در آن رخ می‌دهد. خیلی امیدوار هستند که در آینده دو شخصیت مرد عنکبوتی و ونوم را هم در کنار هم مشاهده کنند. چراکه این دو شخصیت از دشمنان یکدیگر هستند.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم