تیزر فیلم کریستوفر نولان در جریان اکران هابز و شاو به نمایش درآمد

برخی از بینندگان فیلم «هابز و شاو» به شکل جالبی غافلگیر شدند و این موضوع ارتباطی هم با فیلم هاب و شاو که در آن «راک» بازی می‌کند، ندارد. براساس گزارشی که سایت The Hollywood Reporter منتشر کرده، تیزر فیلم کریستوفر نولان به مدت ۴۰ ثانیه به نمایش درآمده است. تیزر فیلم کریستوفر نولان که «انگاشته» نام دارد، قبل از اکران هابز و شاو پخش شد و بیننده‌ها را شکه کرد.

تیزر فیلم کریستوفر نولان هیچ گونه اطلاعاتی از داستان «انگاشته» را فاش نکرد و تنها در قسمتی از آن «جان دیوید واشنگتن» بازیگر فیلم «بلکککلنزمن» به نمایش درآمد. در بخش‌هایی از تیزر فیلم کریستوفر نولان جمله‌هایی مانند «زمان برای ظهور یک قهرمان جدید فراهم شده» و «زمان یک ماموریت جدید فرا رسیده است» دیده شد. به نظر می‌رسد که فیلم جدید نولان کمی به فیلم‌های جیمز باند شبیه باشد و المان‌های سفر در زمان هم در آن قرار گرفته است. تیزر فیلم کریستوفر نولان هنوز در اینترنت منتشر نشده و امیدواریم که این اتفاق زودتر رخ بدهد.

از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به «رابرت پتینسون»، «الیزابت دبیکی»، «دیمپل کاپادیا»، «آرون تایلر-جانسون»، «مایکل کین» و «کنت برانا» اشاره کرد. چند وقت پیش پتینسون درباره فیلم‌نامه این فیلم هم صحبت کرده بود. او گفته بود:

من در اتاقی بودم و فیلم‌نامه را خواندم. در حال حاضر هم فیلم‌نامه را ندارم. من برای حضور در فیلم‌های سینمایی بزرگ خیلی با احتیاط عمل می‌کنم، اما یک چیزی درباره فیلم جدید نولان وجود دارد. به نظرم او تنها کارگردانی است که می‌تواند خیلی شخصی و مستقل یک فیلم سینمایی بسیار بزرگ بسازد. من فیلم‌نامه را خواندم و به نظرم غیرواقعی بود.

تیزر فیلم جدید کریستوفر نولان

نولان فیلم‌نامه ساخته جدید خود را نوشته و قرار است این فیلم با استفاده از تکنولوژی IMAX و ترکیب آن با فیلم ۷۰ میلی‌متری ساخته شود. در واقع نولان با ترکیب این دو مشهور است و در فیلم‌های قبلی خود هم از آن استفاده کرده بود. نولان وظیفه تهیه‌کنندگی فیلم انگاشته را هم با همکاری «اما توماس» انجام می‌دهد. توماس تهیه کننده فیلم‌های قبلی نولان از جمله «حیثیت»، «تلقین» و سه گانه بتمن بود. باید به این موضوع اشاره کنیم که توماس همسر نولان است.

اولین فیلمی که نولان با آن معروف شد «یادگاری» نام داشت که در سال ۲۰۰۱ راهی سینما شد.  فیلم بعدی او «بی‌خوابی» نام داشت.  او در سال ۲۰۰۵ فیلم «بتمن آغاز می‌کند» را ساخت. فیلم جدید او که انگاشته نام دارد قرار است در تاریخ ۲۸ خرداد ماه سال ۱۳۹۹ اکران شود.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

2 نظر
  1. سهیل حسینی می‌نویسد

    بدونِ داداشش جاناتان ، همون بهتر که نولان فیلم نسازه.. چون متاسفانه باید دوباره شاهد داستانگویی ضعیفی و آبکی ای مثل دانکرک باشیم.

    1. م.م می‌نویسد

      یعنی فیلم تلقین با اون عظمت و فیلم ممنتو که نویسندش خود نولان بود داستان گویی ظعیفی داشت؟بعدشم فیلم دانکرک بالاترین نمره ی منتقدین برتر جهان رو به همراه داشت!!!!