همزمان با پخش جهانی در فیلیمو ببینید

اطلاعات فیلم بلک آدام ۲۰۲۲

خبر خوب برای علاقه‌مندان به دنیای ابرقهرمانانه DC، بلک آدام ۲۰۲۲ در دست تولید قرار گرفته و این کمپانی وعده داده که تا شش ماه دیگر آن را اکران می‌کند. بلک آدام که مانند بسیاری از فیلم‌های پرطرفدار دیگر به‌دلیل شیوع کرونا اکرانش به تعویق افتاد، اسپین آفی از فیلم شزم است که کارگردانی آن را ژاومه کویت-سرا برعهده دارد. نویسندگان این اثر آدام استیکیل، روری هِینز و سهراب نوشیروانی و تهیه کنندگان دوئین جانسون، دنی گارسیا، هیرام گارسیا و بو فلین هستند. تاریخ انتشار بلک ادام نیز برای اکتبر ۲۰۲۲ وعده شده است.

خلاصه داستان فیلم بلک آدام

بلک آدام، وسر رامسس دوم، یکی از شخصیت‌های شرور کامیک‌های کمپانی DC اثر اتو بایندر است. آدام از سمت شزم، کشیش مورد اعتماد فرعون مصر، انتخاب می‌شود تا وارث قدرت‌های او باشد؛ اما در جریان این انتقال قدرت، آدام سرکش و مغرور می‌شود و عدم شایستگی خود را به شزم نشان داده و تبعید می‌شود و… ماجرای فیلم بلک آدام (Black Adam) 2022 درباره یک ضدقهرمان به نام تث آدام با نام مستعار بلک آدام (با بازی دواین جانسون) است که ۵۰۰۰ سال پیش در ایالت ثروتمند کهندق زندگی می‌کرده؛ بلک آدام نیروهای ابرقهرمانانه خود را به کار می‌گیرد تا برعلیه برده‌داری شورش کند. همین سرکشی آدام باعث می‌شود تا توسط شزم، که نیروهای ابرقهرمانانه را به آدام داده، به مدت ۵۰۰۰ سال زندانی شود. آدام پس از آزاد شدن خوی سرکشی را در خود حفظ کرده و طاقت مغوب شدن در او نیست!

داستان بلک آدام ۲۰۲۲ از جایی آغاز می‌شود که او پس از ۵۰۰۰ سال از مقبره زمینی خود آزاد می‌شود و به دنیای مدرن راه پیدا می‌کند؛ او بر آن است تا شکل منحصربه‌فردی از عدالت را بر زندگی انسان‌های مدرن اعمال کند.

 

معرفی بازیگران و عوامل فیلم بلک آدام ۲۰۲۲

  • دوئین جانسون در نقش بلک آدام
  • نوحا سنتینو در نقش آلبرت روتشتاین
  • آلدیس هاج در نقش هاوک من
  • سارا شاهی در نقش آدریانا توماز
  • کوئینتسا سوئیندل در نقش سایکلون / مکسین هانکل
  • پیرس برازنان در نقش کنت نلسون / دکتر فیت

نویسنده ایرانی فیلم بلک آدام

سهراب نوشیروانی نویسنده ایرانی آمریکایی بلک آدام ۲۰۲۲ است که علاوه بر نوشتن فیلمنامه یک فیلمبردار توانمند نیز هست. او پیش از این فیلمنامه‌نویسی موریتانیایی، به کارگردانی کوین مک‌دانلد، را نیز در کارنامه خود داشته است. او همچنین یکی از نویسندگان و مدیران تولید فیلم تماس اضطراری است که در این اثر دومین همکاری خود با دویین جانسون را تجربه می‌کند.

 

تیزر رسمی فیلم بلک آدام ۲۰۲۲

تماشای آنلاین فیلم بلک آدام 2022

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم