کوتاه با امیرحسین مدرس به بهانه حضور در شب های مافیا

در مافیا کاربلد نیستم

در دهه ۷۰ با  برنامه موفق و خاطره انگیز «نیمرخ» فعالیت در عرصه اجرا را تجربه کرد و بعد پا به عرصه بازی در آثار متعدد نمایشی و سینمایی گذاشت. او که دارای مدرک  لیسانس‌ زبان‌ و ادبیات‌ فارسی‌ است، تنها فعالیت خود را محدود به اجرا و بازی نکرده است، بلکه هنرمند چیره‌دستی است که سازهایی همچون تار، تنبور و دف می‌نوازد، صدای خوبی دارد و می‌خواند و صدایش را در تیتراژ چند برنامه و سریال شنیده‌اید، حتی آلبوم بیرون داده و کنسرت هم برگزار کرده است. دست به قلم است، خطاطی می‌کند، می‌نویسد و شعر می‌گوید و روزنامه‌‌نگاری‌ را هم در کنار دیگر هنرها تجربه کرده است.

ترین‌های مافیایی

امیرحسین مدرس این روزها در رئالیتی شوی شب های مافیا حضور دارد. او درباره دلایل حضورش در این مسابقه می‌گوید: «از طریق گروه تولید شب‌های مافیا دعوت شدم. قبلاً چندین قسمت را دیده بودم و از این بازی اندکی شناخت داشتم. فرم، کیفیت و جذابیت این رئالیتی شو، بسیار بهتر و متفاوت با چیزی‌ است که از تلویزیون پخش می‌شود.

امیرحسین مدرس درباره علت حضورش در شب های مافیا توضیح می‌دهد: «به هرحال همه برنامه‌ها و فیلم‌ها و اساساً هر کار و فعالیتی، هوادار و منتقد دارد و به نقدهایی که به بهتر شدن کارها کمک می‌کند، باید توجه کرد.» مدرس می‌گوید که چندان به جنس و نوع این بازی مسلط نبوده ولی در طول مسابقه تلاش کرده تا بتواند خوب بازی کند و البته از آن یافته‌هایی هم داشته باشد: «اگرچه در این بازی، توانمند و کاربلد نیستم اما به این دلیل که بر خوب شنیدن، شکیبایی، استدلال، نکته‌سنجی، توجه به جزئیات و تدبیر تمرکز دارد، آن را می‌پسندم و نوعی آزمون می‌دانم و صرفاً به عنوان «بازی» به آن نگاه نمی‌کنم.»

تماشای آنلاین شب های مافیا

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم