سید امیر پروین حسینی، تهیه‌کننده سریال ساخت ایران پاسخ می‌دهد

محمدرضا گلزار به «ساخت ایران» بر می‌گردد؟

سریال «ساخت ایران» با زوج محمدرضا گلزار و امین حیایی شناخته می‌شود، این دو بازیگر در فصل اول و دوم این مجموعه برای چندمین بار در کنار هم بازی کردند و تبدیل به زوجی پرطرفدار شدند که لحظات جذاب و خنده‌داری را برای مخاطب رقم زدند. پیوستن محسن کیایی به فصل دوم این مجموعه لحظات کمدی این مجموعه را بیش از پیش کرد و بر مخاطبانش هم افزود. اما…

اما در فصل سوم محمدرضا گلزار به دلیل حضور در پروژه‌ای دیگر و یا جور نشدن برنامه‌های کاری‌اش، نتوانست در این سریال حضور داشته باشد و مجید صالحی و آناهیتا درگاهی از جمله بازیگران جدیدی بودند که به این فصل پیوستند.

در روزهای اخیر اما خبرهایی درباره پیوستن دوباره محمدرضا گلزار به مجموعه «ساخت ایران» شنیده می‌شود، امین حیایی هم در گفت‌وگویی که اخیرا با فیلیمو داشته از علاقه محمدرضا گلزار به حضور در این مجموعه گفته است. حیایی درباره غیبت گلزار در فصل سوم گفته: من هم دلم می‌خواست در این فصل هم در کنار هم باشیم. تماس گرفتم و اصرار کردم اما نیامد. او در ادامه گفت: به تازگی با هم اسکی رفته بودیم. درباره «ساخت ایران» با هم صحبت کردیم. قرار شد در فصل ۴ حضور داشته باشد.

امین حیایی: شاید رضا گلزار به ما ملحق شد

از طرف دیگر در روزهای اخیر محمدرضا گلزار در صفحه اینستاگرامش هم ویدئویی از «ساخت ایران» را به اشتراک گذاشته و به نظر می‌رسد او به حضور دوباره در این مجموعه بی‌علاقه نیست.

برای روشن‌تر شدن این ماجرا با امیر پروین حسینی، تهیه‌کننده مجموعه «ساخت ایران» تماس گرفتیم، او در گفت‌وگو با فیلیمو درباره این موضوع توضیحاتی داد. پروین حسینی درباره پیوستن گلزار به این سریال گفت: «فیلمبرداری فصل سوم سریال ساخت ایران به پایان رسیده و بنابراین پیوستن آقای گلزار به این فصل منتفی است، اما درباره اینکه ایشان در فصل چهارم حضور داشته باشند یا نه فعلا نمی‌توانم خبر قطعی بدهم. »

این تهیه‌کننده در ادامه در پاسخ به سوالی درباره ساخته شدن فصل چهارم این مجموعه توضیح داد: «ما برنامه‌ریزی‌هایی داریم اما هنوز هیچ چیز قطعی نشده و نمی‌توانم خبر دقیقی در این‌باره بدهم. پخش فصل سوم به تازگی آغاز شده و ما منتظر بازخورد مخاطبان هستیم، امیدواریم بیننده‌ها با این فصل ارتباط برقرار کنند و از آن لذت ببرند، آن موقع ما نیز می‌توانیم به جمع‌بندی دقیق‌تری درباره ادامه این مجموعه و ساخته شدن فصل چهارم برسیم.»

پروین حسینی درباره به انتشار ویدئویی از «ساخت ایران» در صفحه اینستاگرام محمدرضا گلزار نیز گفت: «آقای گلزار و حیایی برند «ساخت ایران‌» هستند، این زوج از ابتدای ساخت این مجموعه حضور داشتند و مخاطبان این سریال را با آن‌ها می‌شناسند، درست است که به دلیل هماهنگ نشدن برنامه‌ها، آقای گلزار نتوانستند در فصل سوم در کنار گروه ادامه دهند، اما این به معنا نیست که از پروژه جدا باشند. به همین دلیل به اشتراک گذاشتن ویدئویی از سریال توسط ایشان اصلا عجیب نیست. به هر حال ما امیدواریم در صورت نهایی شدن ساخت فصل چهارم این سریال، شرایط حضور ایشان هم فراهم شود تا خاطرات جذاب و دوست‌داشتنی این مجموعه برای مخاطبان تکرار بشود. »

تماشای آنلاین سریال ساخت ایران

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم