نکات مهم قسمت هشتم سریال جیران

ماموریت غیرممکن در شکارگاه سلطان

قسمت هشتم سریال جیران جمعه ۱۲ فروردین از فیلیمو پخش شد. روند دراماتیک قصه به نحوی پیش رفته است که به نظر می‌رسد شاهد خط‌کشی‌های جدیدی در اردوگاه زنان دربار در آینده خواهیم بود. با هم نکات این قسمت را مرور می‌کنیم.

همه چیز درباره سریال جیران

بازی برتر قسمت هشتم سریال جیران

مریلا زارعی در نقش مهدعلیا در قسمت هشتم سریال جیران یکی از بازی‌های قدرتمند خودش را اجرا کرد. سکانس تقابل او با جیران و عتاب و خطاب کردن جیران به واسطه درخواست ساختارشکنانه جیران مبنی بر شکار مشترک با سلطان صاحبقران سکانسی دیدنی را ثبت کرد. مریلا زارعی در این سکانس قدرت بازیگری خودش را به رخ کشید و ثابت کرد بهترین بازیگر برای ایفای نقش مهدعلیا است.

سکانس برتر

شاید دلفریب‌ترین سکانس در قسمت هشتم سریال جیران مربوط به دیدار ناخواسته خدیجه و سیاوش باشد. جایی که سیاوش در رژه صبحگاهی پیش‌قراول‌های سلطان خودشان را برای بزم شکارگاه ناصرالدین شاه آماده می‌کنند و جیران برای رفتن به بازار مجبور است سوار بر کالسکه‌ای شود که در مقابل سربازان قرار دارد. دیدار دوباره عاشق و معشوق بعد از رنج جدایی و شروع ماجرای جدید.

بهرام رادان و پریناز ایزدیار در سریال جیران

ماموریت جیران

نقش جیران در دربار شاه کم کم بیشتر می‌شود. جیران که سیاوش و اخلاقش را به خوبی می‌شناسد از اینکه سیاوش تصمیم گرفته است در قالب پیش‌قراول‌های سلطان به شاه نزدیک شود و انتقام بگیرد باعث شده تا جیران به تکاپو بیفتد و جلوی این اتفاق را بگیرد. آیا جیران با وجود موانع بسیار می‌تواند این تصمیم سخت و این ماموریت غیرممکن را با موفقیت به پایان برساند؟

توطئه قسمت هشتم سریال جیران

میرزا آقاخان نوری در قسمت هشتم جیران پرده از چهره سیاس خود برداشت. او تصمیم گرفته است فرزندش کاظم را در دربار ناصری به نحوی وارد کند و برای همین می‌خواهد پسرش به خواستگاری ملک زاده خواهر شاه و همسر امیرکبیر فقید برود تا با وصلت درباری خودش را به سلسله قاجار بیشتر نزدیک کند.

خط کشی زنان دربار

بالاخره در قسمت هشتم سریال جیران مشخص شد زنان دربار هر کدام در چه جبهه‌ای قرار گرفتند. حمایت تمام قد ملک‌زاده از جیران در مقابل خشم مهدعلیا از یک سو و پنهان شدن زنان عقدی شاه پشت مهدعلیا خط کشی‌های جدیدی را در میان زنان دربار شکل داده که در قسمت‌های آینده نشانه‌های بیشتری از آن خواهیم دید.

تماشای آنلاین سریال جیران حسن فتحی

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم