سرگرمی دیگر از فیلیمو برای نوروز ۱۴۰۱

بازی موبایلی نیسان آبی به بازار آمد

بازی نیسان آبی برگرفته از سریال نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی که از فیلیمو پخش می‌شد، در اختیار مخاطبان این سریال و علاقه‌مندان به بازی‌های موبایلی قرار گرفت.

بازی نیسان آبی که توسط پلتفرم فیلیمو و استودیو بازی‌سازی مدریک طراحی شده است، با گذشت کمتر از دو هفته از رونمایی، بیش از ۲۰۰ هزار نصب ارگانیک در مایکت و ۲۰ هزار نصب ارگانیک فعال در کافه بازار داشته و با این رقم، رکورد بیشترین نصب از صفحه اول مایکت در یک روز در سال ۱۴۰۰ را از آن خود کرده است.

یک تیم ۲۴ نفره در یک بازه زمانی ۲ ماه و نیم، این بازی را طراحی و راهی بازار کرده‌اند. در نسخه اولیه این بازی، ۸ کاراکتر داستانی عرضه شده است و قابلیت به‌روزرسانی سریع‌ دارد.

دانلود بازی نیسان آبی

نیسان آبی، اولین بازی موبایلی است که از روی یک مجموعه ایرانی به نام سریال نیسان آبی ساخته شده و جذابیت تبدیل یک سریال به بازی برای مخاطبان فیلیمو و علاقه‌مندان به بازی باعث شده است تا نرخ نصب «نیسان آبی» به آمار بی‌سابقه ۸ هزار نفر در روز برسد. این آمار برای یک بازی تازه، چشم‌گیر و قابل توجه است.

بازی نیسان آبی
شایان ذکر است که متوسط درخواست به‌روزرسانی سریع‌تر بازی معادل ۱ کامنت از هر ۳ کامنت گذاشته شده در مورد این بازی است. نکته قابل توجه دیگر در مورد بازی «نیسان آبی» این است که «مایکت» این بازی را با وجود گذشت زمان کوتاهی از رونمایی‌اش (کمتر از دو هفته) در نظرسنجی بهترین برنامه و بازی سال ۱۴۰۰ قرار داده است.

تولید و پخش فیلم و سریال‌های پرمخاطب که از دل آن‌ها بازی اختصاصی تولید می‌شود و با تعداد قابل توجهی از فروش مواجه می‌شود، نکته قابل توجه محصولات فیلیمو است.

محصول دیگری که توسط فیلیمو در همین روزها برای سرگرمی در ایام نوروز ۱۴۰۱ عرضه شده است «بازی مافیا» است که با استفاده از اطلاعات و روش بازی شب‌های مافیا به بازار عرضه شده است. جزئیات را می‌توانید در لینک زیر بخوانید:

  بازی مافیا فیلیمو وارد بازار شد

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم