سریال ارباب حلقه ها محصول آمازون در راه است

آمازون اولین تیزر سریال ارباب حلقه ها را منتشر کرد. در این تیزر با سازندگان این سریال آشنا خواهید شد. آنها در پروژه‌های بزرگی کار کرده‌اند.

کمپانی آمازون چندی پیش با صرف هزینه‌ای بسیار زیاد، امتیاز ساخت سریال ارباب حلقه ها (با عنوان اصلی The Lord Of The Rings)، اثر مشهور جی. آر. آر. تالکین، را به نام خود ثبت کرد و پس از مراحل پیش تولید، فیلمبرداری را در نیوزلند آغاز کرد. حالا پس از گذشت مدتی از این ماجراها، خلاصه‌ رسمی این سریال منتشر شده است.


محصول جدید کمپانی آمازون برای اولین بار قرار است داستان اتفاقات و حوادث رخ داده در عصر دوم سرزمین میانه را برای مخاطبان تعریف کند. این سریال درام حماسی از لحاظ زمانی به چیزی در حدود ۱۰۰۰ سال پیش از ماجرا‌های ارباب حلقه‌ها و هابیت (با عنوان اصلی Hobbit) مربوط است. دوره‌ای که در آن قدرتمندترین نیرو‌های این مجموعه ساخته می‌شوند، امپراتوری‌ها بر پا شده و از بین می‌روند، چالش‌های جدیدی برای قهرمان‌ها به وجود می‌آید، تهدید‌ها و ترس‌ها امید را به زنحیر می‌کشند و بزرگ‌ترین شخصیت‌های بدی که جی. آر. آر. تالکین تاکنون نوشته است دنیا را به تیره‌ترین و ترسناک‌ترین اتفاقات تهدید می‌کنند. در این دوره، ترکیبی از شخصیت‌های جدید و قدیمی را خواهیم دید که قرار است با ترس‌های خود روبه رو شوند و اهریمن را از سرزمین میانه بیرون کنند. در این اثر جدید کمپانی آمازون، شخصیت‌ها قرار است از اعماق تاریک کوهستان مه‌آلود و جنگل‌های جادویی پایتخت الف‌ها در لیندون گرفته تا جزیره نفس‌گیر امپراطوری نومنور و دورترین نقطه روی نقشه، حماسه آفرینی کنند و داستان‌های پس از خود را نیز تحت تأثیر قرار بدهند.


هابیت: یک تشریح طولانیاگرچه هنوز، حتی با انتشار خلاصه سریال، اطلاعات لازم و کافی درباره این مجموعه را نداریم اما لازم به ذکر است قرار نیست داستان این سریال جا پای مجموعه فیلم‌های ارباب حلقه‌ها، اثر پیتر جکسون، بگذارد و از این هنرمند توانا تقلید کند.
گروه بازیگران بزرگی شامل رابرت آرمایو، اوین آرتور، نازنین بنیادی، تام بادج، مرفید کلارک، اسماعیل کروز کردووا، اما هوروات، مارکلا کاوانا، جوزف ماول، تایرو ماهافیدن، سوفینا نامویت، مگان ریچاردز، دیلان اسمیت، چارلی ویکرز و دنیل ویمن در این مجموعه ایفای نقش کرده‌اند. در کنار این تیم بزرگ، هنرمندان مشهوری چون بریان کاگمن (یکی از فیلمنامه نویسان مجموعه بازی تاج و تخت (با عنوان اصلی Game Of Thrones) و خوان آنتونیو بایونا در کسوت کارگردان در این سریال حضور دارند.

نازنین بنیادی در فهرست بازیگران سریال ارباب حلقه‌ها


منبع: EmpireOnline


با سازندگان سریال ارباب حلقه ها بیشتر آشنا شوید

در حالی که آمازون هنوز لیست بازیگران سریال ارباب حلقه‌ها را اعلام نکرده، روند تبلیغات این مجموعه تلویزیونی شروع شده است. آمازون اولین تیزر سریال ارباب حلقه‌ ها را منتشر کرد. در این تیزر اطلاعاتی از روند سریال منتشر نمی‌شود، اما با عوامل سازنده آن آشنا می‌شوید. حتی اولین تیزر سریال ارباب حلقه ها با نام «تیم خلاق» منتشر شده است. آمازون برای ساخت این سریال از افراد حرفه‌ای زیادی استفاده کرده که هر کدام آن‌ها پروژه‌های مختلفی را دنبال کرده‌اند. مثلا شورانرهای این سریال «جی دی وین» و «پاتریک مک‌کی» هستند که نقش نویسنده‌های سریال را هم ایفا می‌کنند.

در تیزر سریال ارباب حلقه‌ ها به این موضوع اشاره می‌شود که بیشتر افرادی که در ساخت این سریال نقش داشته‌اند، روی پروژه‌های بزرگ شبکه HBO کار می‌کرده‌اند. مثلا تهیه‌کننده‌های اجرایی این سریال که «بروس ریچموند»، «جین کلی» و «جیسون کیهیل» هستند روی سریال‌هایی مانند «بازی تاج و تخت»، «امپراتوری بوردواک» و «سوپرانوز» کار کرده‌اند. تهیه‌کننده مشاور سریال هم «بریان کاگمن» است که او هم در پروژه بازی تاج و تخت حضور داشت. «جنیفر هاتچیسون» هم نقش تهیه‌کننده این سریال را ایفا می‌کند که نقش تهیه‌کننده اجرایی در سریال‌های «برکینگ بد» و «چیزهای عجیب» را داشته است.

اولین تیزر سازندگان سریال ارباب حلقه ها

از دیگر افرادی که تیزر سریال ارباب حلقه ها مشاهده می‌شوند می‌توان به «هلن شنگ» از سریال «هانیبال» و «استفانی فولسوم» از «داستان اسباب بازی ۴» اشاره کرد. دو قسمت اول این سریال هم توسط «خوان آنتونیو بایونا» کارگردانی می‌شود. او فیلم‌هایی مانند «دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی» و «هیولایی فرا می‌خواند» را ساخته بود.

سریال ارباب حلقه‌ها به اتفاقات دوران دوم در سرزمین نومنور می‌پردازد. گفته می‌شود که در این سریال با قدرت گرفتن «سائورون» مواجه می‌شویم. این سریال به اتفاقات قبل از «ارباب حلقه‌ها: یاران حلقه» می‌پردازد. چند روز پیش هم شایعه شده بود که اولین بازیگر این سریال انتخاب شده است. «مارکلا کاوناگ» (Markella Kavenagh) از کشور استرالیا قرار است نقش شخصیتی به نام «تیرا» را ایفا کند. این شخصیت در دنیای ارباب حلقه‌ها وجود ندارد و به نظر می‌رسد که سازندگان سریال آن را خلق کرده باشند.


منبع: Engadget

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم