فروش یک میلیارد دلاری مرد عنکبوتی در سرتاسر دنیا

فروش مرد عنکبوتی دور از خانه از مرز یک میلیارد دلار عبور کرد. این فیلم به اولین فیلم دنیای مرد عنکبوتی تبدیل شد که چنین فروشی داشته است.

فروش مرد عنکبوتی دور از خانه هر روز رکورد جدیدی از خود ثبت می‌کند و این رکورد در حالی ثبت می‌شود که فیلم «انتقام جویان: پایان بازی» به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما تبدیل شد و فروش آواتار را پشت سر گذاشت.

فروش مرد عنکبوتی دور از خانه به یک میلیارد دلار در سرتاسر دنیا رسید و نشان داد که این ابرقهرمان دنیای مارول واقعا محبوب است. همچنین فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه به اولین فیلم از مجموعه فیلم‌های مرد عنکبوتی تبدیل شد که توانست به فروش بالای یک میلیارد دلار دست پیدا کند. بر اساس گزارشی که سایت Hollywood Reporter منتشر کرده، دومین فیلم مستقل مرد عنکبوتی مارول توانست به سرتاسر دنیا به فروش یک میلیارد دلار برسد و اولین فیلم مرد عنکبوتی است که این رکورد را به‌دست آورده است.

فروش یک میلیارد دلاری مرد عنکبوتی دور از خانه

فروش مرد عنکبوتی از یک نظر دیگر هم جالب است. تا این لحظه هر سه فیلم مارول در سال ۲۰۱۹ فروش یک میلیارد دلار را پشت سر گذاشته‌اند. مارول در سال ۲۰۱۹ سه فیلم «کاپیتان مارول»، «انتقام جویان: پایان بازی» و «مرد عنکبوتی: دور از خانه» را عرضه کرده است. البته مرد عنکبوتی همچنان برای سونی به‌حساب می‌آید، اما قطعا بخشی از اعتبار خود را از حضور در فیلم‌های دنیای مارول می‌گیرد. این دومین فیلم سونی است که به فروش بالای یک میلیارد دلار می‌رسد. اولین فیلم «اسکای فال» بود که در سال ۲۰۱۲ به این رکورد دست پیدا کرد. فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» هم ۸۸۰ میلیون دلار در دنیا فروش داشت.

در فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه، «تام هالند» در نقش مرد عنکبوتی یا پیتر پارکر بازی می‌کند. «زندیا» هم نقش «مری جین» را بازی می‌کند و «جیک جیلنهال» هم در نقش «میستریو» در این فیلم حضور دارد. فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه هم چنان در سینما حضور دارد و به فروش خود ادامه می‌دهد. انتظار داریم که این فیلم رکوردهای دیگری هم از خود به جا بگذارد.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم