اندی سرکیس کارگردان ونوم ۲ می‌شود

امروز شایعه شده که کارگردان ونوم ۲ مشخص شده است. گزارش‌های مختلف می‌گویند که اندی سرکیس به‌عنوان کارگردان انتخاب شده است.

امروز سایت Variety خبری درباره کارگردان ونوم ۲ منتشر کرد. در این گزارش گفته شده  «اندی سرکیس» کارگردان ونوم ۲ خواهد بود. حتی مشخص شده که سرکیس این هفته در لس آنجلس حضور دارد تا در گفت‌وگویی رودررو بتواند با مسئولان سونی درباره فیلم ونوم ۲ صحبت کند. البته به این موضوع هم اشاره شده که فیلم‌سازان دیگری هم برای ساخت فیلم ونوم ۲ در نظر گرفته شده‌اند و هنوز مشخص نیست چه کسی انتخاب می‌شود.

گزارش‌های مختلف می‌گویند که روند فیلم‌برداری ونوم ۲ از آبان ماه شروع می‌شود. فیلم اول توسط «روبن فلیشر» ساخته شد. او «تام هاردی» را به عنوان شخصیت ونوم یا «ادری براک» انتخاب کرده بود. گفته شده هاردی در فیلم دوم هم حضور دارد، اما فلیشر قسمت دوم را نمی‌سازد و روی پروژه‌ دیگری کار می‌کند.

اندی سرکیس کارگردان  ونوم 2

اندی سرکیس که به نظر می‌رسد که به جایگاه کارگردانی ونوم ۲ نزدیک شده را به عنوان بازیگر موشن-کپچر می‌شناسیم. او در مجموعه فیلم‌های ارباب حلفه‌ها قش «گالوم» را بازی کرده بود. حتی در فیلم کینگ کونگ هم به حضور داشت. سرکیس در سه‌گانه «سیاره میمون‌ها» هم نقش یکی از قهرمان‌های اصلی را بازی کرده بود. او در فیلم‌های «انتقام‌جویان: عصر اولتران» و «بلک پنتر» هم نقش «اولیسس» را به عهده داشت. سرکیس در جریان ساخت سه‌گانه «هابیت» در دومین گروه کارگردانی این پروژه هم حضور داشت. سرکیس با کارگردانی غریبه نیست. اولین فیلمی که او ساخته «نفس بکش» نام دارد. فیلم دیگر سرکیس «موگلی: افسانه جنگل» نام دارد. اما اگر سرکیس به عنوان کارگردان ونوم ۲ انتخاب شود، بزرگ‌ترین فیلمی خواهد بود که او کارگردانی کرده است.


تام هاردی در ونوم ۲ حضور دارد


قسمت اول ونوم با بودجه ۱۰۰ تا ۱۱۶ میلیون دلاری ساخته شد و توانست به فروش ۸۵۶٫۱ میلیون دلاری در باکس آفیس دست پیدا کند. این فیلم درحالی‌که فروش نسبتا خوبی را تجربه کرد، نتوانست نظر منتقدان به خود جلب کند.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم