مرور نكات قسمت هشتم سريال جزيره

جدایی ارشد از صحرا

هشتمین قسمت از سریال جزیره به کارگردانی سیروس مقدم به صورت اختصاصی در فیلیمو به نمایش گذاشته شد. این قسمت تماشاگر اتفاقات غیرمنتظره در داستان هستیم و کم‌کم به جواب بعضی سوال‌ها می‌رسیم.

حالا دیگر سریال جزیره راه اصلی را طی کرده و گره‌های درهم‌تنیده قرار است یکی یکی باز شوند. قسمت هشتم سریال با پخش خلاصه‌ای از قسمت‌هایی که تا به حال دیده‌ایم شروع می‌شود. مرور همه اتفاق‌هایی که تا به حال در داستان افتاده مخاطبان را آماده می‌کند تا معماها را کنار هم بچینند و پاسخ‌ها را حدس بزنند.

همه چیز درباره سریال جزیره

هشتمین قسمت سریال، برای طرفداران زوج عاشق سریال یعنی صحرا و ارشد تلخ و ناراحت‌کننده است. در حالی که صحرا در رویای ازدواج و آینده با ارشد سیر می‌کند، ارشد با فشار خانواده و مطرح شدن ماجرای دختر پنهانی‌اش، ناچار می‌شود رابطه با صحرا را تمام کند. این جدایی برای هر دوی آنها تلخ و باورنکردنی است اما چاره دیگری برایشان باقی نمانده است.

در این قسمت نقش کریم شاهنگ با بازی اکبر زنجانپور پررنگ‌تر از قبل می‌شود. ورود غیرمنتظره او به جزیره و دیدار با پسرش ارشد، خانواده را شوکه کرده است. او ارشد را تشویق می‌کند که تسلیم نشود و جایگاهش را به خطر نیاندازد. از طرف دیگر نگران فعالیت‌های تجاری هولدینگ شاهنگ هم هست. اما کارهای پیش‌بینی نشده کریم شاهنگ ادامه دارد. او بی‌خبر به دیدار گلرخ می‌رود که نمایشگاهش در جزیره هنوز برپاست. برخلاف همه انتظارها، شاهنگ بزرگ از گلرخ می‌خواهد از زندگی آنها دور شود و همراه دخترش به پاریس برگردد.

قسمت هشت سریال جزیرهنماهایی از بافت بومی و قدیمی جزیره، از دیدنی‌ترین سکانس‌های قسمت تازه سریال است. شاهنگ‌ها تصمیم گرفته‌اند از مهمانان خارجی که برای جلسه کاری به جزیره آمده‌اند، در فضایی سنتی و خیمه بزرگی که برپا کرده‌اند، با آداب و رسوم بومی و غذاهای مخصوص پذیرایی کنند. دیدن این تصاویر از جزیره که با فضاهای لوکس قسمت‌های قبل تفاوت دارد، از جذابیت‌های این قسمت است.

اختلاف‌ها بین اعضای خانواده شاهنگ به اوج رسیده است. با اینکه مردان خانواده توقع داشتند جدایی از صحرا، ارشد را در افسردگی فرو برد و استعفای عجولانه او این تصور را تقویت می‌کرد، اما کارها طور دیگری پیش می‌رود. ارشد این‌بار تصمیم گرفته رو در روی شاهد و بقیه بایستد و از جایگاهش در هولدینگ شاهنگ دفاع کند. باید منتظر باشیم و ببینیم رویارویی ارشد و شاهد به کجا می‌رسد و کدام یک می‌تواند دیگری را در رقابت برای به دست آوردن جانشینی شاهنگ بزرگ، شکست دهد.

همچنان جزیره و حواشی آن، موضوع داغ بحث کاربران فضای مجازی و طرفداران این سریال است. کاربران درباره جزییات سریال تبادل نظر می‌کنند و پایان‌های متفاوتی برای داستان حدس می‌زنند. این هفته هم امیر مقاره محبوب‌ترین بازیگر سریال جزیره باقی ماند.

تماشای آنلاین سریال جزیره

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم