رهام حیدرعلی بازیگر نوجوان سریال نارگیل:

کاش بیشتر سریال کودکان داشتیم

در کنار هاله و حمید، عازم سفری جادویی می‌شود؛ هرچند برادر کوچکتر است اما کنجکاوی بیشتری نسبت به اطراف خود دارد و رفتارهای عاقلانه‌تری از خود نشان می‌دهد. رهام حیدرعلی بازیگر نقش‌ «حامد» در سریال نارگیل است که از تجربه بازی در این سریال جادویی می‌گوید.

  • برای مخاطبانی که این روزها شاهد نقش‌آفرینی تو در سریال نارگیل هستند توضیح می‌دهی که بازیگری را از چه سنی آغاز کردی و چگونه به این سریال دعوت شدی؟

من از سن ۵ سالگی کلاس بازیگری رفتم و تا امروز هم این کلاس‌ها را ادامه می‌دهم. اولین تجربه‌ای که داشتم فیلمی کوتاه بود با نام «به چیزی دست نزن» که برای حضور در جشنواره تولید شد. بعد از آن در یک تئاتر حضور داشتم و بعد از آن هم در فیلم کوتاه «طعم شیرین تاریکی» نقش‌آفرینی کردم. برای حضور در سریال نمایش خانگی «نارگیل» هم رفتم و تست بازیگری دادم و ممنونم از آقای سید ابراهیم عامریان و آقای حمزه صالحی که من را برای بازی در این سریال انتخاب کردند.

همه چیز درباره نارگیل

  • به‌عنوان یک نوجوان وقتی فیلمنامه اولیه را خواندی چه حس و حالی نسبت به این داستان داشتی؟

فیلمنامه را واقعا دوست داشتم. قبل از آنکه جلوی دوربین بروم، فیلمنامه کار را کامل خواندم تا بدانم چه حسی باید در نقشم داشته باشم. قبل از هر سکانس خودم چندین‌بار نقشم را تمرین می‌کردم تا بتوانم به حس و حال سکانس برسم. وقتی می‌خواستم جلوی دوربین بروم هم کارگردان کمک می‌کرد تا بتوانم نقشم را بهتر ایفا کنم.

گفت و گو با رهام حیدرعلی

  • حامد نسبت به خواهر و برادرش به‌نوعی برادر عاقل‌تر است؛ کمی درباره نقش خودت می‌گویی؟

من واقعا نقش حامد را دوست داشتم. حامد یک پسر باهوش است که وقتی پدربزرگش می‌خواهد آزمایشی را انجام دهد، پیش او می‌رود تا یاد بگیرد. حامد عاشق آزمایش کردن است و خیلی کم اهل شیطنت و بازیگوشی است.

  • تجربه نقش‌آفرینی در کنار ترانه و مانی به‌عنوان بازیگران نقش مقابلت چگونه بود؟

این پروژه یکی از بهترین کارهایی بود که من در آن بازی کردم. خیلی خوشحالم که در این کار خواهرم، ترنم و برادرم مانی بود. ما هر ۳ در این داستان می‌خواهیم سر از کارهای پدربزرگ دربیاوریم. می‌خواهیم همه‌چیز را بدانیم.

  • تجربه بازی در کنار عروسک‌ها چطور بود؟

قبل از این تجربه بازی در کنار عروسک‌ها را نداشتم و خیلی خوشحال شدم که این تجربه در سریال نارگیل نصیبم شد. خیلی لنگه و لیوه و نارگیل را دوست داشتم.

  • قبل از ورود به بازیگری فیلم‌ها و سریال‌های ویژه کودکان و نوجوانان را دنبال می‌کردی؟

بله. من بسیار به کار بازیگری علاقه داشتم و به همین دلیل خیلی فیلم‌های کودک ایرانی و خارجی را دنبال می‌کردم و می‌کنم. همه فیلم‌های ایرانی را که دیده‌ام را دوست داشته‌ام. فیلم سینمایی «آهوی پیشونی سفید» را بسیار در سینما دوست داشتم. فیلم‌ها و انیمیشن‌های روز دنیا را هم می‌بینم.

گفت و گو با رهام حیدرعلی

  • کار بازیگری چقدر برایت جدی است و تا کجا می‌خواهی ادامه دهی؟

من عاشق بازیگری هستم و تا ابد این کار را ادامه می‌دهم.

  • در همین چند قسمت پخش‌شده از سریال نارگیل چه واکنشی از اطرافیانت داشته‌ای؟

همه سریال را دوست دارند و امیدوارم همه مردم این سریال را دوست داشته باشند. کاش هم سریال را ببینند و دوست داشته باشند و هم از بازی من خوششان بیاید. می‌خواهم به‌صورت ویژه از آقای سید ابراهیم عامریان و آقای حمزه صالحی تشکر کنم که یک سریال ویژه کودک و نوجوان ساخته‌اند و امیدوارم سریال‌ها و فیلم‌های بیشتری برای کودکان ساخته شود.

بنر سریال نارگیل

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم