همه نکات جذاب قسمت هشتم سریال میدان سرخ

لیلی کجاست؟

قسمت هشتم سریال میدان سرخ که جمعه گذشته از فیلیمو پخش شد توانست خیلی از نکات مبهم قسمت قبلی را روشن کند و ماجراها را کمی پیش ببرد. پیچیدگی روابط، دشمنی و کینه‌ای که آدم‌ها از هم دارند، حس انتقام‌جویی و لذت قدرت فاکتورهایی است که در این قسمت باعث پیشبرد داستان شد. اما هنوز کسی از جای طلاها خبر ندارد… نکات جالب قسمت هشتم میدان سرخ را باهم مرور کنیم.

آنچه می‌دانیم این است که پیدا شدن طلاها به پیدا شدن لیلی و پیدا شدن لیلی به آزاد شدن پیام بستگی دارد. هر چه عبد تلاش می‌کند پیام زودتر آزاد شود، پیروز تلاش می‌کند پیام آزاد نشود. به نظر شما در این جنگ چه کسی برنده می‌شود؟ پیام آزاد می‌شود؟ لیلی کجاست؟ طلاها را کجا پنهان کرده؟

همه چیز درباره میدان سرخ

مهم‌ترین اتفاق در قسمت هشتم سریال میدان سرخ برملا شدن زنده بودن ساعد پسر پاپ بود. ساعد که به نظر می‌رسید در حادثه انفجار اتومبیل جانش را از دست داده در این قسمت زنده و سرحال در قبرس نشان داده شد. پاپ که سعی کرده بود با صحنه‌سازی برای حفظ جان ساعد او را از مرکز خطر و البته از افرا و عشق افرا دور نگه دارد، فکرش را هم نمی‌کند که قرار است اعلا از ساعد برای به میدان برگرداندن او که مدتی است کنار کشیده، استفاده کند.

مهتاب کرامتی در سریال میدان سرخ

با نقشه اعلا برای برگرداندن ساعد و روبه‌رو کردنش با ثریا پای پاپ دوباره به ماجراها باز می‌شود. هرچند در ظاهر اعلا به خواسته تورج پاپ را می‌آورد اما در واقع این نقشه خود اوست که هر سه نفر (عبد، تورج، پاپ) را در یک میدان داشته باشد تا به هدفی که برای آن به این مأموریت آمده -که همان پیدا کردن طلاها و البته انتقام گرفتن از این سه نفر است- برسد. تا اینجای کار اعلا از همه پیش است باید ببینیم تا کجا می‌تواند جلو برود.

با توجه به اتفاقات قسمت هشتم مشخص شد که کنترل همه‌چیز دست اعلا و طهماسبی افتاده است. طهماسبی اعتماد عبد و پیروز را جلب کرده و وارد تیم آنها شده، اعلا هم دست راست تورج شده است، پاپ هم که قرار است با نقشه و با استفاده از نقش ساعد و ثریا برگردد. همه‌چیز آماده است باید ببینیم اعلا بعد از این چه نقشه‌ای دارد. به جان هم افتادن این ۳ نفر برایش کافی است؟ از اختلاف این ۳ نفر چطور قرار است به طلاها برسد؟

مهتاب کرامتی در سریال میدان سرخمهم‌ترین بخش ماجرا یعنی جای طلاها هنوز مشخص نیست. تا پیام از زندان نیاید سروکله لیلی پیدا نمی‌شود و از طلاها خبری نیست. فقط می‌دانیم لیلی بعد از دستگیری و به زندان افتادن پیام غیبش زده و عبد هم دنبالش می‌گردد. آیا عبد فهمیده طلاها دست لیلی است که می‌خواهد او را پیدا کند؟ آیا لیلی این راز را به پیام گفته بود؟ به جز لیلی چه کسی از جای طلاها خبر داد؟ اعلا چقدر به طلاها نزدیک شده؟ جواب همه این سوال‌ها با آزاد شدن پیام و پیدا شدن لیلی مشخص می‌شود. البته اگر پیروز بگذارد.

بنر قسمت هشتم سریال میدان سرخ

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم