همه نکات جذاب قسمت هفتم سریال میدان سرخ

آیا برادرکشی در راه است؟

قسمت هفتم سریال میدان سرخ در اولین جمعه آبان ماه منتشر شد. با این اتفاقاتی که در این قسمت افتاد سریال وارد مرحله جدیدی شد. اما پررنگ‌ترین اتفاقات آن قدرتمند شدن پیروز بود که بخش زیادی از این قسمت هم به او اختصاص داشت. هرچند عبد و پیام را در این قسمت ندیدیم اما رابطه این ۳ برادر همچنان در دل ماجراهای این قسمت از سریال جریان داشت. باید ببینیم در نتیجه فرقی که عبد بین ۲ برادرش می‌گذارد و آتش کینه پیروز به پیام چه کسی قربانی می‌شود؟ به نظر شما باید منتظر برادرکشی باشیم؟

  • جالب‌ توجه‌ترین نکته این قسمت از سریال میدان سرخ این بود که متوجه شدیم شراکت و رفاقت پاپ، عبد و تورج به هم خورده است. رابطه این ۳ نفر که همان ابتدای سریال باعث به وجود آمدن تمام ماجراها شد و داستان براساس شراکت آنها پیش رفت، حالا در قسمت هفتم از بین رفته است و باید ببینیم حالا ماجرای دزدی طلاها قرار است چطور حل شود. بعید نیست در آینده این ۳ نفر دوباره در کنار هم قرار بگیرند، هرچند بعید هم نیست ماجراها طوری پیش برود که در نهایت این ۳ نفر مقابل یکدیگر هم قرار بگیرند. فکر می‌کنید روند داستان این ۳ نفر را به کدام سمت می‌کشاند؟ رفاقت یا دشمنی؟

میدان سرخ هفتم

  • همانطور که دیدیم شیدا و خسرو طهماسبی به خوبی توانسته‌اند طبق نقشه در دار و دسته عبد و تورج نفوذ کنند. شیدا که با اسم جعلی اعلا توانسته نظر تورج را جلب کند و در تشکیلاتش جایگاهی داشته باشد و مدیریت بخشی از کار را برعهده گرفته است و از آن طرف هم طهماسبی آنقدر به پیروز نزدیک شده که پیروز نقشه‌هایش برای از سر راه برداشتن پیام را با او در میان گذاشته و احتمالا طهماسبی وکیل عبد هم هست و برای پیروز خبر می‌آورد. مهره‌هایی که دو جانبه بازی می‌کنند می‌توانند در پیشبرد داستان نقش مهمی داشته باشند و البته بازی‌شان هم بازی خطرناکی است. باید ببینیم اعلا و طهماسبی تا کی می‌توانند پوشش خود را حفظ کنند؟

کرامتی در میدان سرخ هفتم

  • رابطه عبد، پیروز و پیام یکی از جالب‌ترین و پرماجراترین روابط در این سریال است. حالا که پیام زندان است فرصت خوبی برای پیروز شد تا برای خودش دار و دسته جمع کند و یک تشکیلات جدا تشکیل دهد تا به آنچه همیشه آرزویش را داشته برسد. اما او با خبر آزادی پیام احساس خطر کرده و حاضر نیست به این راحتی جایگاهش را از دست بدهد. باید ببینیم رابطه این ۳ برادر به کجا ختم می‌شود. آیا ممکن است پیروز برای به دست آوردن قدر و ثروت عبد او یا پیام را از سر راه بردارد؟ آیا باید منتظر برادرکشی باشیم؟

میدان سرخ هفت

  • این قسمت از سریال میدان سرخ یک تفاوتی با دیگر قسمت‌ها داشت و آن هم تغییر رنگ و نور و تم فضاهای داخل سریال بود. به نظر می‌رسید سریال به لحاظ بصری یک دست‌تر و منظم‌تر شده است. با نگاهی به سکانس‌های داخل هتل، دفترکار پیروز، خانه گارو و فروشگاه لباس این هماهنگی کاملا مشخص می‌شود و به نظر می‌رسد نقش طراح صحنه و نورپردازی در این قسمت‌ها پررنگ‌تر بوده است.

تماشای سریال میدان سرخ

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم