همه نکات جذاب قسمت ششم میدان سرخ

گمانه‌زنی‌ها به اوج می‌رسد

جمعه گذشته در آخرین روز مهرماه قسمت ششم سریال میدان سرخ از فیلیمو پخش شد. لحظه به لحظه سریال اتفاقات غافلگیرانه و جذابی داشت. همچنین در این قسمت اطلاعاتی به تماشاگر داده شد که از قبل و بعد آن بی‌خبر است و برای اینکه با داستان همراه شود بهتر است گمانه‌زنی کند و سعی در حل معماها داشته باشد. معماها در این قسمت بیشتر و پیچیده‌تر شد و از وجود چند راز باخبر شدیم. ما در همین نوشته حدس‌هایمان را درباره معماهای این قسمت گفته‌ایم. شما چه حدس‌هایی می‌زنید؟

همه چیز درباره سریال میدان سرخ

  • اگر از آنهایی هستید که با شروع سریال‌ها سریع روی رد کردن تیتراژ می‌زنید، برای تماشای قسمت ششم دست نگه‌دارید. اولین نکته‌ جذاب این قسمت، پخش تیتراژ سریال با صدای فرزاد فرزین است. بعد از ۵ هفته، تیتراژ سریال میدان سرخ با صدای فرزاد فرزین پخش شد که حتما برای طرفداران سریال و دوستداران فرزاد فرزین این قسمت را دلچسب‌تر کرده است. از چند ماه قبل که خبر همکاری فرزاد فرزین با سریال میدان سرخ اعلام شده بود، دوستداران این هنرمند منتظر شنیدن صدای او روی تیتراژ میدان سرخ بودند. چرا که صدای فرزاد فرزین خیلی از سریال‌ها را خاطره‌انگیزتر کرده و بی‌شک میدان سرخ هم با این ترانه به یادماندنی‌تر خواهد شد.

قسمت ششم سریال میدان سرخ

  • بالاخره از بزرگ‌ترین راز سریال پرده برداشته شد، البته فقط برای تماشاگران. کاراکترها هنوز در بی‌خبری هستند. در این قسمت از سریال مشخص شد طلاهای ربوده شده دست لیلی، نامزد پیام است. اما چون در این قسمت یک فلش فوروارد چندماهه داشتیم نمی‌دانیم در این چندماه طلاها کج بوده و لیلی چطور توانسته مخفی نگه‌شان دارد. و اگر در این مدت نسبتا طولانی توانسته از پس پنهان کردن طلاها بربیاید، الان چرا دست پاچه است؟ تا اینجا فقط می‌دانیم طلاها دست لیلی است ولی اینکه چطور و چه وقت و به چه دلیل آنها را برداشته و جابه جا کرده است را باید در قسمت‌های بعد ببینیم. هرچند برای خیلی از این سوال‎ها بر اساس حدس و گمان جواب وجود دارد و جذابی این سریال به همین سوال‌ها و معماهایی است که از پی هم طرح می‌شوند و تماشاگر را با گمانه‌زنی با خود همراه می‌کند.

  • کشته شدن ساعد به آن شکل ناگهانی شوک زیادی برای پاپ و افرا و البته تماشاگران بود. حذف کاراکتری که یک بازیگر محبوب نقشش را برعهده داشت در حالی که مخاطب فکر می‌کرد یکی از نقش‌های کلیدی است و هنوز منتظر بود درباره این کاراکتر و داستان زندگی‌اش بیشتر ببیند و بداند، خیلی غافلگیرانه بود. همین ویژگی‌ها و اینکه پاپ دقیقا در لحظه بزنگاه افرا را صدا زد و به بهانه یک سوال کنار خودش نگه داشت، نشان می‌دهد به این سکانس می‌‌توان مشکوک بود و وارد بازی حدسیات شد. به نظر شما آیا ممکن است انفجار ماشین و مرگ ساعد یک صحنه‌سازی برای پنهان کردن ساعد از دست گروچف و خطرات احتمالی و البته افرا باشد؟ آیا ساعد زنده است؟ پاپ چه رازهای دیگری دارد؟

قسمت ششم سریال میدان سرخ

  • تا اینجای سریال قطعا می‌توان گفت پاپ پر رمز و رازترین و مشکوک‌ترین کاراکتر سریال است؛ مثلا رازهایی که درباره پسرش ساعد و دخترخوانده‌اش افرا دارد که از رابطه آنها می‌ترسد، عدم حضورش در عملیات نجات افرا که به گفته گارو قرار بود باهم بروند اما پاپ او را بی‌خبر گذاشت و نیامد و در این قسمت هم دوست صمیمی پاپ با بازی مسعود کرامتی را دیدیم که در چند سکانس در قسمت‌های قبلی در کنار پاپ و طرف مشورت او بود، این بار به نظر رسید پلیس یا نوع دیگری از مأمور قانون باشد. در این صورت باید ببینیم خود پاپ هم در حال همکاری با مأموران است یا نه، صرفا یک طعمه و راهی برای نفوذ و کسب اطلاعات است. قسمت‌های آینده حتما بیشتر درباره پاپ و رازهایش می‌بینیم.

بنر میدان سرخ

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم