سومین سری مردگان متحرک هم ساخته می‌شود؛ اولین اطلاعات منتشر شد

شبکه AMC اطلاعات جدیدی از سومین سری مردگان متحرک منتشر کرد. این سری در ۱۰ قسمت ساخته می‌شود و در بهار سال ۲۰۲۰ پخش خواهد شد.

شبکه AMC اطلاعات بیشتری از سومین سری مردگان متحرک منتشر کرد. این شبکه در نمایشگاه «کامیک-کان بین‌المللی سن دیگو» اعلام کرد که سومین سری از مردگان متحرک توسط «جوردن ووت رابرتز» کارگردان فیلم‌ «کونگ: جزیره جمجمه» و سریال «تو بدترینی» ساخته می‌شود.

در سری سوم مردگان متحرک «الکسا منصور» که در فیلم «Unfriended: Dark Web» بازی کرده بود حضور دارد. در کنار او «نیکولاس کانتو» و «هال کامپستون» هم در این سری جدید بازی می‌کنند. سری سوم سریال مردگان متحرک در حالی ساخته می‌شود که هنوز اسم کامل این سری مشخص نشده است. این سری تکمیل کننده دو سری دیگر که «مردگان متحرک» و «از مردگان متحرک بترسید» خواهد بود. براساس اطلاعاتی که شبکه AMD منتشر کرده، تمرکز سری جدید روی دو قهرمان زن خواهد بود و اتفاقات سریال هم درباره نسل اول انسان‌هایی است که با حمله زامبی‌ها یا مردگان متحرک روبه‌رو می‌شوند. در این دوره برخی از انسان‌ها به قهرمان تبدیل می‌شوند و برخی دیگر انسان‌های بدی می‌شوند. «مت نگرت» و «اسکات ام. گیمپل» شورانر و نویسنده‌های این سریال خواهند بود. فصل اول این سری در ۱۰ قسمت ساخته می‌شود و در بهار سال ۲۰۲۰ پخش خواهد شد.


نقد و بررسی فصل چهارم سریال سوپرگرل


سومین سری مردگان متحرک

سری «از مردگان متحرک بترسید» فصل پنجم را پشست‌سر می‌گذارد و فصل دهم سری «مردگان متحرک» هم از مهر ماه شروع می‌شود.


منبع: Coming Soon

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم