ثور ۴ ساخته می‌شود

سایت The Hollywood Reporter اعلام کرد که «ثور ۴» با کارگردانی تایکا وایتیتی ساخته می‌شود. وایتیتی قبلا فیلم «ثور: رگنراک» را ساخته بود.

روند ساخت فیلم «ثور ۴» شروع شد. فیلمی که قرار است توسط «تایکا وایتیتی» کارگردان فیلم «ثور: رگنراک» ساخته شود. وایتیتی در حال حاضر پروژه «آکرا» را با همکاری «برداران وارنر» در حال ساخت دارد که البته روند ساخت پروژه متوقف شده و او هم کار ساخت «ثور ۴» را شروع کرده است. این خبر را هم سایت The Hollywood Reporter منتشر کرده و هنوز اطلاعات بیشتری از این فیلم در دست نیست. با این حال انتظار می‌رود که «کریس همسورث» همچنان نقش ثور را در فیلم جدید وایتیتی بازی کنید. در انتهای فیلم «انتقام جویان: آخر بازی» مشاهده کردیم که ثور به همراه نگهبانان کهکشان راهی فضا شد و مشخص نشد که دقیقا چه اتفاقی برای او رخ داد. حتی نمی‌دانیم که ثور ۴ به این موضوع ارتباطی دارد یا نه یا حتی بعید نیست این دو داستان در تکامل هم باشند.

هنوز مشخص نیست که چه اتفاقی برای فیلم آکرا می‌افتد و شرکت برادران وارنر چه واکنشی به این موضوع خواهد داشت. به‌هرحال پیش‌بینی می‌شود که فیلم جدید ثور در بهار سال ۲۰۲۱ راهی سینما شود. فیلم ثور: رگنراک یکی از کارهای خوب وایتیتی به‌حساب می‌آید. او توانست مسیر فیلم و ثور را به شکل خوبی به سمت فیلم «انتقام جویان: جنگ ابدیت» و «انتقام جویان: آخر بازی» پیش ببرد. حضور دوباره همسورث در این فیلم هم قطعا برای طرفداران جذاب خواهد بود. شرکت مارول اعلام کرده بود که به‌زودی روند ساخت فاز چهارم فیلم‌های دنیای مارول را شروع می‌کند.


همه چیز درباره فیلم ثور ۴ | مت دیمون به ثور: عشق و تندر پیوست


منبع: The Verge

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم