لاشانا لینچ مامور ۰۰۷ می‌شود؟

براساس گزارش منتشر شده در سایت The Daily Mail به نظر می‌رسد که هنرپیشه جدیدی قصد دارد نقش مامور ۰۰۷ را در فیلم جیمز باند ۲۵ بازی کند.

تا امروز اطلاعات جالبی از بیست و پنجمین فیلم جیمز باند منتشر شده است و کمی از داستان فیلم را می‌دانیم. مشخص شده که جیمز باند از سازمان جاسوسی که در آن فعالیت می‌کرد کناره‌گیری کرده و به زندگی آرامی را در جامائیکا شروع کرده است. حالا به نظر می‌رسد که سازمان سابق او یک مامور ۰۰۷ جدید انتخاب کرده است. شایعات می‌گویند که لاشانا لینچ قرار است نقش مامور ۰۰۷ را در جیمز باند ۲۵ بازی کند.

نقد و بررسی آخرین فیلم جیمز باند

بر اساس گزارشی که سایت The Daily Mail منتشر کرده، کد مامور ۰۰۷ در سازمان MI6 به شخصیت جدیدی داده شده است. این سایت گفته که لاشانا لینچ قرار است مامور جدید سازمان MI6 در نقش ۰۰۷ باشد. از فیلم‌های جدیدی که لینچ در آن بازی کرده می‌توانیم به «کاپیتان مارول» اشاره کنیم. لینچ در این فیلم نقش «ماریا رامبیو» را ایفا می‌کرد. آیا این آخرین فیلم جیمز باند با حضور دنیل کریگ خواهد بود؟ آیا در فیلم‌های بعدی لینج رسما نقش مامور ۰۰۷ را بازی می‌کند؟

مامور 007

چند روز پیش هم مشخص شد که کریستف والتس  که قبلا در فیلم اسپکتر بازی کرده بود هم به جمع بازیگران فیلم جیمز باند ۲۵ اضافه شده است. «رالف فاینز» هم در این فیلم نقش «ام» را بازی می‌کند و «نائومی هریس» هم در نقش «مانی پنی» در این فیلم حضور دارند. «بن ویشاو»  هم در این فیلم نقش «ای» را بازی خواهد کرد.

۷ خقیقت جذاب درمورد جیمز باند

جدیدترین فیلم جیمز باند توسط «کری فوکوناگا» ساخته می‌شود. فیلم اسپکتر که در سال ۲۰۱۵ اکران شد و فروش ۲۰۰ میلیون دلاری در داخل آمریکا و فروش ۶۸۰ میلیون دلاری در باکس آفیس بین‌المللی را تجربه کرد. فروش کلی فیلم هم به ۸۸۰ میلیون دلار رسید.

فیلم باند ۲۵ قرار است در تاریخ  ۲۰ فروردین‌ماه سال ۱۳۹۹ اکران شود.


منبع: Coming Soon

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم