مرد عنکبوتی فروش فوق‌العاده خود را ادامه می‌دهد

مرد عنکبوتی فروش فوق‌العاده‌ای را تجربه می‌کند. این فیلم همچنان پرفروش‌ترین فیلم سینما به‌حساب می‌آید که از مرز ۸۰۰ میلیون دلار هم عبور کرده.

فیلم مرد عنکبوتی فروش خود را ادامه می‌دهد. این فیلم در آخر هفته گذشته توانست به پرفروش‌ترین فیلم مرد عنکبوتی در طول تاریخ تبدیل شود. بعد از گذشت ۱۷ روز از اکران این فیلم، مرد عنکبوتی فروش ۵۷۲٫۵ میلیون دلاری در کشورهای مختلف به‌جز آمریکا داشته است. فروش فیلم مرد عنکبوتی 3 به ۵۵۵ میلیون دلار در باکس آفیس بین‌المللی رسیده بود. مرد عنکبوتی فروش خوبی هم در داخل آمریکا داشته است. مرد عنکبوتی دور از خانه با فروش ۲۷۴ میلیون دلاری در داخل آمریکا مواجه شده است. در حال حاضر مرد عنکبوتی فروش ۸۰۰ میلیون دلاری در سرتاسر دنیا را پشت سر گذاشته و به فروش ۸۴۷ میلیون دلاری رسیده است. بیست و سومین فیلم دنیای مارول توانست ۱۰۰ میلیون دلار دیگر در ۶۷ کشور مختلف فروش داشت و ۶ میلیون دلار هم در ایتالیا فروخت. مرد عنکبوتی فروش خود را حتی باوجود اکران فیلم «شیر شاه» هم ادامه می‌دهد.

جدیدترین فیلم شرکت دیزنی فیلم «شیر شاه» بود. این فیلم هفته گذشته در چین اکران شد و ۵۴٫۷ میلیون دلار فروش داشت. شیر شاه توانست به فروش افتتاحیه‌ای بیشتر از فیلم «کتاب جنگل»، «دیو و دلبر» و «علاءالدین» دست پیدا کند. فیلم شیر شاه هفته آینده در آمریکا اکران می‌شود و باید ببینیم که این فیلم در خانه چه رکوردی به جا می‌گذارد.

مرد عنکبوتی فروش

جدیدترین فیلمی که این هفته راهی سینما شد، «خزیدن» نام داشت که فروش ۴٫۸ میلیون دلاری را در ۲۰ کشور مختلف تجربه کرد.  این فیلم بزرگ‌ترین افتتاحیه بین‌المللی را در منطقه خاورمیانه داشت و توانست ۱٫۴ میلیون دلار در این منطقه فروش داشته باشد. فروش فیلم خزیدن در در مالزی به ۱ میلیون دلار و در اندونزی به ۸۳۲ هزار دلار رسید.

مرد عنکبوتی فروش

فیلم «آنابل به خانه می‌آید» که جدیدترین فیلم شرکت برادران وارنر به‌حساب می‌آید هم با فروش ۱۸ میلیون دلاری در ۷۸ کشور دنیا مواجه شد. فروش خارج از آمریکای این فیلم هم‌اکنون به ۱۱۲ میلیون دلار رسیده و فروش جهانی آن‌هم ۱۷۳ میلیون دلار شده است. این فیلم هفته گذشته فروش ۲٫۲ میلیون دلاری در انگلیس داشت و فروش ۲٫۵ میلیون دلاری در فرانسه را تجربه کرد.

انیمیشن «زندگی پنهان حیوانات خانگی ۲» هم این هفته ۱۴ میلیون دلار در ۶۶ کشور فروش داشت. در حال حاضر فروش بین‌المللی این فیلم به ۱۵۱ میلیون دلار رسیده و فروش جهانی آن‌هم ۲۹۸ میلیون دلار شده است. فروش این فیلم با اختلاف کمتر از انیمیشن اول بوده است. قسمت اول زندگی پنهان حیوانات خانگی که در سال ۲۰۱۶ اکران شده بود، به فروش ۸۷۵ میلیون دلاری رسیده بود.

مرد عنکبوتی فروش

حالا بد نیست نگاهی داشته باشیم به فروش آخر هفته فیلم‌ها در آمریکا. همان‌طور که انتظار می‌رفت فیلم مرد عنکبوتی فروش خوبی را تجربه کرد و همچنان در مکان اول باکس آفیس قرار دارد. این فیلم آخر هفته گذشته فروش ۴۵٫۳ میلیون دلاری داشت. دومین فیلم باکس آفیس در این هفته هم «داستان اسباب بازی ۴» بود. جدیدترین انیمیشن پیکسار و دیزنی فروش ۲۰٫۶ میلیون دلاری را تجربه کرد. فیلم خزیدن که اولین هفته اکران خود را پشت سر گذاشت به فروش ۱۲ میلیون دلاری در آمریکا رسید. فیلم بعدی هم هفته اولی بود که اکران شد. فیلم «استوبر» که در آخر هفته گذشته فروش ۸ میلیون دلاری داشت. فیلم دیروز در جایگاه پنجم باکس آفیس قرار گرفت. این فیلم در هفته گذشته فروش ۶٫۷ میلیون دلاری را تجربه کرد. علاءالدین همچنان می‌فروشد. ششمین فیلم باکس آفیس این هفته علاءالدین است که ۵٫۸ میلیون دلار در آمریکا فروش کرد. فیلم ترسناک آنابل به خانه می‌آید هم در هفته گذشته در جایگاه هفتم باکس آفیس دیده شد. این فیلم در آمریکا فروش ۵٫۵ میلیون دلاری داشت. فیلم بعدی این هفته میدسامر نام دارد. این فیلم پس از دو هفته اکران در آخر هفته گذشته فروش ۳٫۵ میلیون دلاری داشت. انیمیشن زندگی پنهان حیوانات خانگی ۲ هم در آخر هفته گذشته فروش ۳٫۱ میلیون دلاری را شاهد بود. این انیمیشن هفته ششم اکران خود را پشت سر گذاشت. دهمین فیلم باکس آفیس این هفته هم مردان سیاه پوش: بین‌المللی بود. فروش آخر هفته این فیلم ۲٫۲ میلیون دلار بود. فیلم‌های دیگری هم این هفته اکران شدند که جزو ۱۰ فیلم پرفروش هفته قرار نگرفتند. ازجمله فیلم‌های جدید این هفته می‌توان به Super 30 ،The Farewell ،Bethany Hamilton: Unstoppable ،I Got the Hook Up 2 ،The Art of Self-Defense و Sword of Trust اشاره کرد.


منبع: VarietyBox Office Mojo

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم