آغاز همکاری فیلیمو و کدومو

همکاری فیلیمو با سایت کدومو با هدف کارشناسی آثار منتشرشده و در راستای کمک به خانواده‌ها آغاز شده است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

همکاری فیلیمو با سایت کدومو با هدف کارشناسی آثار منتشرشده و در راستای کمک به خانواده‌ها آغاز شد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، در راستای کمک به خانواده‌ها برای تشخیص محتوای مناسب کودکان، فیلیمو در یک همکاری مشترک با سایت تحلیل داده کدومو، اقدام به نمایش آثار نمایشی و انیمیشن‌هایی کرده است که طبق نظر کارشناسان والدین را در انتخاب محصولات و آثار متناسب با سن کودکان کمک کند.

کدومو هر ماه ده‌ها محصول فیلیمو را کارشناسی کرده تا پیشنهادهای خود را درباره هر محصول در قالب نظرهایی از جمله «آنچه لازم است والدین بدانند»، «با کودکان خود صحبت کنید درباره…» و «ماجرای انیمیشن یا فیلم» به پدرها و مادرها ارائه کند.
«ترابل»، «ریو ۲»، «مولانگ»، «توربو»، «بارباپاپا»، «پت و مت»، «پنگوئن‌های ماداگاسکار»، «درۀ مومین»، «ابی هچر»، «اسپریت سوارکار»، «اسب آزاد»، «لئو و تیگ»، «النا از آوالور»، «انیشتین‌های کوچک»، «حسنا کوچولو»، «کریسمس با پاکساز»، «سید پسر دانشمند»، «فصل موج»، «سواری۲»، «کوری کارسون در هالووین»، «ماجراهای پدینگتون» و «ماشین‌ها۳» بخشی از عناوین انیمیشن‌هایی است که در همکاری مشترک بین کدومو و فیلیمو منتشر شده است.

کدومو، جمعی بزرگ از مادران و پدران، مربیان، اساتید و کارشناسان است. این جمع بر مبنای پژوهش‌ها به موضوع تربیت رسانه‌ای کودک و نوجوان مشغول و همواره در حال گسترش است.


لیست بهترین انیمیشن‌های جهان تا سال ۲۰۲۱


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم