قسمت دوازدهم سریال زخم کاری ترند شبکه‌های اجتماعی شد

پس از پخش قسمت دوازدهم زخم کاری، تعداد زیادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی در مورد این قسمت به گفت‌وگو پرداخته‌اند و برای اولین بار، یک سریال ایرانی ترند توییتر فارسی شده است.

به گزارش روابط عمومی سریال، با پخش قسمت دوازدهم زخم کاری، تعداد زیادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی در مورد این قسمت به گفت‌وگو پرداخته‌اند و این برای اولین بار است که یک سریال ایرانی ترند توییتر فارسی شده است.

این اتفاق در ساعات اولیه پخش سریال در حالی رخ داد که میزان توییت‌ها و اهمیت موضوع باعث شد در میان ترندهای توییتر قرار بگیرد.

با استقبال خوب از قسمت جدید سریال و پس از بررسی امتیاز زخم کاری در سایت معتبر و جهانی IMDB، این سریال با امتیاز ۸.۲ جزو پرببینده‌ترین سریال‌های ایرانی است و همچنین قسمت دوازدهم زخم کاری با امتیاز ۹.۱ تا اینجا محبوب‌ترین اپیزود آن از نظر مخاطبان این سایت است.

سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان ساخته شده است و از بازیگران آن می‌توان به جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری و مهدی زمین‌پرداز اشاره کرد.

مهدویان پیش از این، فیلم‌های ایستاده در غبار، ماجرای نیمروز، لاتاری، درخت گردو و شیشلیک را ساخته است. زخم کاری اولین تجربه سریال‌سازی او در نمایش خانگی است.

تماشای سریال زخم کاری

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم