حضور کاظم سیاحی در سریال جزیره

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

کاظم سیاحی جدیدترین بازیگری است که مقابل دوربین سریال جزیره به کارگردانی سیروس مقدم رفته. برای اطلاعات بیشتر درباره این سریال با فیلیمو شات همراه باشید.


معرفی بازیگران سریال جزیره جدیدترین ساخته سیروس مقدم + تصاویر و بیوگرافی


به گزارش روابط عمومی سریال، کاظم سیاحی به‌عنوان جدیدترین بازیگر سریال جزیره به این سریال نمایش خانگی پیوست.

کاظم سیاحی که با بازی در فیلم‌ها و سریال‌های مطرحی چون جهان با من برقص، طبقه هساث و لیسانسه‌ها مخاطبان زیادی را با خود همراه کرده است حالا به جمع بازیگران جزیره اضافه شده تا در عرصه بازیگری تجربه متفاوتی را پشت سر بگذارد.صداپیشه شخصیت جیگر در مجموعه کلاه قرمزی پیش از سریال جزیره در دو سریال کرگدن و میدان سرخ نیز حضور داشته و بازی در سریال جزیره سومین حضور او در نمایش خانگی است.

فیلمبرداری جزیره جدیدترین ساخته سیروس مقدم خالق آثار مطرحی همچون پایتخت با فیلمنامه‌ای از علی طالب‌آبادی در جزیره کیش ادامه دارد و به‌زودی از فیلیمو پخش می‌شود.

این سریال به تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی و امیرحسین حیدری ساخته می‌شود و پیش‌ازاین حضور محمدرضا فروتن، هنگامه قاضیانی، میترا حجار، امیر مقاره، غزل شاکری و حسام منظور در این سریال قطعی شده و دیگر بازیگران آن به‌زودی معرفی می‌شوند.

برخی از عوامل این سریال عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت، مدیر تولید: مسعود دلیری، مدیر صدابرداری: بهمن اردلان، تدوینگر: سپیده عبدالوهاب، موسیقی: مسعود سخاوت دوست، طراح چهره پردازی: مهرداد میرکیانی، مدیربرنامه ریزی: سید علی هاشمی، طراح صحنه: پیام حسین سوری، طراح لباس: آرزو غفوری، بازیگردان: میکائیل شهرستانی، طراحی و ترکیب صدا: حسین ابوالصدق، منشی صحنه: آسیه معصومی، جلوه‌های ویژه کامپیوتری: امین انتشاری، عکاس: امیرحسین شجاعی، گرافیست: عرفان بهکار، سرپرست گروه تولید: حسین فیض آبادی، مدیر تدارکات: نادر اژدری.

حضور کاظم سیاحی در سریال جزیره

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.