پیش درآمد ویلی وانکا | فیلم جدید پل کینگ برای سال ۲۰۲۳

حدود پنج سال پیش، خبر ساخت فیلم پیش درآمد ویلی وانکا توسط کمپانی برادران وارنر جهان را پر کرد؛ فیلمی درباره دوران جوانی ویلی وانکا (خوره شکلات) و قبل از ماجرای چارلی و کارخانه شکلات سازی. از آن موقع، خبری از شروع تولید این فیلم نبود جز اینکه کارگردان فیلم پدینگتون یعنی پل کینگ پا پیش گذاشته است تا بسازدش. حالا شنیده‌ها حاکی از آن هستند که پیش درآمد ویلی وانکا در سال ۲۰۲۳ اکران می‌شود. برای اطلاع از جزییات بیشتر، با فیلیمو شات همراه باشید.


گرچه نقطه قوت فیلم ویلی وانکا و کارخانه شکلات سازی (محصول ۱۹۷۱) بازی درخشان جین وایلدر بود، برادران وارنر در ساخت فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی (محصول ۲۰۰۵) جانی دپ را به‌عنوان وانکا به صحنه آوردند. اگرچه فیلم مذکور به کارگردانی تیم برتون اشاره‌هایی به کودکی و پیشینه ویلی وانکا داشت اما بیشتر مدت‌زمانش به مسائل کارخانه شکلات‌سازی اختصاص داده شده بود. بنابراین پرداختن به ریشه‌های داستان او می‌تواند برای طرفداران بسیار جذاب باشد.

تام هالند، جانی دپ، تیموتی شالامی
بازیگران فیلم پیش درآمد ویلی وانکا

درحالی که برادران وارنر هیچ خبری درباره بازیگران انتخاب‌شده اعلام نکرده‌ است و هنوز قراردادی بسته نشده است، شنیده‌ها حاکی از آن هستند که تام هالند و تیموتی شالامی از بهترین گزینه‌های استودیو به‌عنوان نسخه‌ جوان آقای وانکا هستند.


تیموتی شالامی را در نقش باب دیلن خواهیم دید

تام هالند در فیلم چری نقش یک سرباز آمریکایی را ایفا می‌کند


منبع: Empire Online

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.